Press "Enter" to skip to content

25 ile 35 Yaş Arası Bayan Arkadaş Arıyorum

Öncelikle Cümleten hayırlı günler diliyorum. Ben gayet olgun aklı başında işini gücünü oturtmuş bir Muhasebeciyim. İstanbul’da kendi muhasebe Ofisi mi kurmuş bulunmaktayım. Ben oldukça yakışıklı, atletik, işinde gücünde ve sporunu her gün yapan, Akşamları klasik müzik dinleyerek uyuyan, kaliteli filmleri teker teker ayıklayıp sevgilisiyle birlikte olmak istediği bir bayanla izlemek isteyen son derece romantik şöminesi başında şarabını yudumlarken yanı başında bir bayanın hayaliyle yaşayan bir beyefendiyim.

Eğer benim gibi bir erkekle birlikte olmak isteyen aklı Salim düzgün bir bayan arkadaş bulabilirsem kesinlikle hemen evlenmek isterim. Uzun zamandır hiç bir bayanla bir birlikteliğim olmamıştır. Ben hiç bir zaman için asla ama asla kendi kalitemden ödün vermemek için, önüme gelen bayana asla atlamam. Benim gibi düşünen Benim gibi dürüst olan aklı başında bayan arkadaşların Mesajlarını bekliyorum.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir