Press "Enter" to skip to content

35-40 Yaş Evlenecek Erkek Arıyorum,Dul Bayanım

Herkese iyi akşamlar. 35 40 yaş yada 35 40 yaş üstü 45 yaşlarında da olabilir. 40 yaşında olması şart değil. Bir erkek arkadaş arıyorum. Öncelikle daha önce bir evlilik yaptım. Eşimden boşandım ve şu anda dul bir bayan olduğumu söylemek istiyorum.

Ama halen eskisinden daha güzelim. Güzel bir bayan olmam bir tarafa çok güzel yemek yaparım. Uzun zamandır hiçbir erkekle bir birlikteliğim olmadı ama artık evlenmenin zamanı geldi diye düşünerek ilan verme gereği duydum. Çok yakışıklı olmasına gerek yok. Benim için önemli olan beni sevmesi, beni koruyup kollamasıdır. Yakışıklı erkek arayışım yoktur. Tabii ki yakışıklı olursa da hayır diyeceğim anlamına gelmiyor. 35-40 yaşlarında olan erkeklerin irtibat kurmalarını sabırsızlıkla bekliyorum. Adana, Adıyaman, kütahya-izmir Edirne, Tekirdağ, Burdur, Bolu bölgelerine sık olarak gidip gelmekdeyim. İşim gereği o bölgelerden erkek arkadaşlarla tanışma şansım olabilir diye düşünüyorum. O bölgelerde bulunan erkeklerin de Mesajlarını bekliyorum.

Umarım hayırlı kısmeti bu sitede bulabilirim. Son derece bakımlı bir bayan olduğunu söylemiştim. Ama bu sizin gözünüzü korkutmasın. Öyle Kuaför masrafı yüksek olan sosyete kadınlardan değilimdir. Kendi güzelliğimi zaten Allah bana vermiş çok şükür. Bu nedenle azıcık makyaj yaptığım zaman bile olabildiğince güzel olabiliyorum. Bu arada, kısa giyinmeyi severim. Giyim tarzına karışmayan bir erkek olursa çok sevinirim ya da eşinin kısa giyinmesinden rahatsız olmayan, askılı elbise giyinmesinden rahatsız olmayan bir eş olursa benim için çok daha güzel olur diye düşünüyorum. Bakımlı Kadınlar her zaman bir erkeğin hayalidir diye düşünüyorum. Bu yüzden kendisine çok iyi bakan bir kadın olarak giyim tarzına da çok dikkat ediyorum.Herkese iyi akşamlar diyorum. Herkesin şansı bol olsun inşallah.

Nugül’ün Profili

Adı : Nurgül

Şehir : Ankara

Yaş : 27

Boy : 1.67

Kilo : 48

Medeni durumu : Dul

Arayış : 35-40 Yaş Erkek

Ten Rengi : Sarışın

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir