Press "Enter" to skip to content

Adanalı Erkekler Neredesiniz ? Adana imamoğlu Erkek Arkadaş !

Arkadaşlar Adana’da olanlar varsa, Adana’dan bir erkek arkadaş arıyorum. Genç bakımlı alımlı ve son derece azgın bir kızım. Bir erkeği nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilirim. Azgın dedim diye sapık sapık yorum yapmayın. Yani bir erkeğin isteklerini en iyi şekilde karşılayabilecek, Ömürlük bir erkek arkadaş arıyorum. Sadece erkek arkadaş değil, aynı zamanda da evlilik düşünebilirim.

Önce biraz birbirimizi tanıyalım, bir kahve çay bir şeyler içelim, bir Adana kebabı yiyelim : )) Daha sonrasında bunları konuşuruz. Adana İmamoğlu ilçesinde oturuyorum. Bu bölgede ya da yakınlarında olan bir yakışıklı varsa tekliflerinizi değerlendirebilirim. Şimdiden teklifte bulunan bütün yakışıklılara Özellikle de esmer olanlara çok teşekkür ederim. Benim için yaş problemi yok. Ben Olgun erkeklerden daha çok hoşlanıyorum. Bunu da belirtmek isterim. Yorumlarınızı dikkate alacağım dan emin olabilirsiniz.

Elif’in Profili

Adana imamoğlu bayan arkadaşAdı : Elif

Yaş : 23

Boy : 1.70

Kilo : 51

Cep Telefonu : Gizli

Meslek : Boş Geziyor

Aradığı : Erkek

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir