Press "Enter" to skip to content

Adını Sen Koy 361 bölüm 4 Haziran 2018 izle

TRT 1’de Pazartesi günü yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisinin 4 Haziran 2018 son bölümünü izleyebilirsiniz.TRT’nin en kaliteli dizilerinden birisi olan Adını Sen Koy dizisinde bu bölüm neler olacak?
TRT 1 kanalında Star TV’ye transfer edilen Adını Sen Koy dizisi Star TV’nin en sevilen günlük dizisi haline gelmiştir. Ancak Adını Sen Koy dizisinde artık finale doğru gelmektedir. Son bölümlerde hatırlanacağı üzere Ercan Keser kaçırılmıştı. Ömer’in nasıl kurtaracağını ise seyirciler tarafından büyük bir merak konusu haline gelmişti. Ercan Keser her zamanki gibi kötülük yapmaya devam etmektedir. Ömer’e çok büyük bir kötülük yaparak, Zehra’yı öldüreceğini ve hatta Zehra’yı Nasıl öldürmemi istersin diye sorarak Ömer’e dünyanın en büyük eziyet lerinden birini yapmıştı.
Peki Ömer nasıl kurtulacak? Daha da önemli olan bir şey var Zehra içine düşeceği tuzaktan habersiz neler yapacak? Ercan tamamen psikolojik bir durum neticesinde, Zehra’yı öldürmeyi iyiden iyiye kafasına koymuştur. Ancak o her ne kadar Zehra’yı öldürmek istese bile, işbirliği içerisinde olduğu kişiler Zehra’yı öldürmemesi için Ömer’e baskı yapmaktadır.

Ancak Ercan Keser Kafasına buyruk davranan bir psikopat olduğundan dolayı, hem Zehra’yı hem de Ömer’i öldürmesi an meselesidir.

Dizinin son bölümlerinde oyuncu kadrosunda yapılan değişiklikler ise gözlerimizden kaçmıyor. Dizinin reytingleri istenilen seviyeye gelmediğinden dolayı dizinin final yapma ihtimali büyük bir olasılık olarak konuşuluyor. Eğer dizi devam ederse, set arkasında yaşanan sorunlardan dolayı Zehra ve Ömer’in devam etse bile dizide yer almayacağını duyduk. Fakat henüz bu konuda net bir bilgi alınmamış olduğundan dolayı, Şimdilik net olarak bir şey söyleyemiyoruz yine de gelecek sezon dizide Zehra ve Ömer’in yerine farklı başrol oyuncuları olacağına kanaat getiriyoruz.
Böyle bir durum gerçekleşirse, dizinin gelecek sezonu tamamlayamayacağı düşünmekteyiz.

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir