Ankara Dul Bayan Arama

Sesli Mobil Kullanıcılarına Ücretsiz Kameralı Chat ve Sohbet|Görüntülü Mobil Chat ve Sohbet Hizmeti Sağlar.

Ankara Dul Bayan Arama

Herkese selamlar arkadaşlar Ankara’da iyi bir iş yerinde güzel bir maaşla çalışan gayet yakışıklı bir adamım. Ankara’da bulunan dul bayanların Benimle iletişime geçmelerini rica ediyorum. Şimdi neden yakışıklısın Madem dul bayan arıyorsun diye soranlar olacaktır. Ben Dul bayanlara bayılıyorum. Çünkü dul bayanlar erkeklerinin kıymetini daha çok biliyorlar. Peşimde sürü gibi kız var ama ben özellikle dul bayanlarla birlikte olmak istiyorum. Benim kıymetimi bilecek, bana adam gibi kadınlık yapacak bir dul bayanla hayatımı devam ettireceğim.

Biraz Maço bir adamım.Kadınım Olacak Bayanı çok fazla kıskanırım ama bir o kadar da temiz yürekli güzel yüzlü ve sempatik bir insanımdır. Evin içinde huzur olması için elimden gelen ne varsa yapan bir adamımdır. Ankara’da bulunan bütün dul bayanlardan lütfen mesajları bekliyorum. Ankara Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle bölgelerinde bulunan bütün bayan arkadaşların Mesajlarını bekliyorum.

Ankara’nın her tarafına gidebilirim. Seyahat engeli hiçbir şekilde yoktur. Ankara dışından bu kriterlere uygun olan dul bayan arkadaşlar varsa onlarla da görüşme ihtimalim vardır. Telefon numaramı buraya yazmayacağım. Nasıl olsa aşağıda yorum yazabileceğiniz bir yer var oradan iletişime geçebilirsiniz benimle. Ayrıca sizlere hayatımızın en güzel yıllarını yaşatabilirim. Geçmişte başınızdan geçen evlilikleri tamamen unutmanızı ve yeni bir sayfa açmanızı tavsiye ediyorum. Benim gibi bir adam Ankara’da çok zor bulunur. Gerçekten bunu kiBirimden söylemiyorum. Ben gerçekten iyi bir adamım ve kaliteli bir adamım. Kadınının kıymetini bilen, bir kadını nasıl mutlu olacağını bilen ve bir kadını mutlu etmek için elinden geleni yapan bir insanım. Mesleğim gereği çok çalışmak zorunda olduğundan dolayı Aşk işlerine çok fazla fırsat bulamıyordum, Ama artık Allah’a şükürler olsun maddi durumu yeterince tamamladım. Evimi ve arabamı aldıktan sonra, artık eskisi kadar fazla çalışmıyorum.

Bu nedenden dolayı, Etrafımda dolaşan bu iğrenç kadınlardan artık kopmak ve dul bir bayanla evlenerek hayatımın geri kalanını adam akıllı geçirmek istiyorum. Eğer aranızda Ankara’nın yukarıda saymış olduğum ilçelerinden olup benimle birlikte Hayatının geri kalan kısmını geçirmek isteyenler varsa, kesinlikle beni kaçırmamalarını tavsiye ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin bütün şehirlerinden de bayanların taleplerini alabilirim. İşim gereği sık sık İstanbul, İzmir Adıyaman, Malatya ,Burdur, Bursa, Kütahya gibi ülkemizin birbirinden güzel şehirlerine gidip geliyorum. Zonguldak Bölgesi’ndeki bayanlarda benimle iletişim sağlayabilirler. Bütün dul bayanların Mesajlarını bekliyorum. Dul bayanların telefon numarasını Ben buradan istemek doğru değil diye düşünüyorum. Bu nedenle aşağıdaki yorum bölümüne yazan bayanlarla bizzat iletişime geçmeyi planlıyorum. Her şey usulünce olsun Her şey gönlünüzce olsun. Hayırlı akşamlar diliyorum Allah herkesin bahtını ve Kısmetini açık etsin.

 

Akif Bey Profil Bilgileri

Ankara Dul Bayan telefon No Adı : Akif

Yaş : 39

Kilo : 67

Boy : 1.72

Arayış : Dul Bayan

Şehir : Ankara

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin