Press "Enter" to skip to content

Ankara’da trafik kazasında, Selda var, derin var ve Hatice ulusal öldü

Ankara’da meydana gelen talihsiz kazada Selda var, kızı derin var ve annesi Hatice ulusal ne yazık ki hayatını kaybetti.

Selda var aracını kullanırken Trafik ışıklarında bekleyen tır parketme Dibek büyük bir hızla arkadan tıra çarptı. Meydana gelen kazada araç hurdaya döndü, meydana gelen kazada araç hurdaya döndü araç içerisinde bulunan sevda var kızı 8 yaşındaki derin var ve annesi 62 yaşındaki Hatice ulusal hayatını kaybetti. Arka koltukta bulunan deniz var ise çok ağır bir şekilde yaralandı.

Tır dorsesine çarparak hurdaya döndü.!

Saat 08 30 sıralarında Kahraman Kazan ilçesine bağlı olan ovalar kavşağında meydana gelen kazada, İzmit Kocaeli’den Gebze ilçesinden yola çıkan Selda var Ankara’ya doğru gidiyordu. Ancak Trafik ışıklarında bekleyen tır park etme yerek büyük bir hızla tır dorsesine arkadan çarptı. Meydana gelen kazada 8 yaşındaki derin var hayatını kaybederken arka koltukta oturan diğer evladı deniz var ise ağır bir şekilde yaralandı. Anne Selda var ise hayatını kaybetti.

Çevredekiler yardıma koştu!

Kazayı gören vatandaşlar hemen yardıma koştular ancak bölgeye gelen İtfaiye ve sağlık ekipleri bütün müdahalelere rağmen yaralı olan derin var ve deniz var kardeşler için bir şey yapamadılar sağlık ekipleri tarafından acil bir şekilde hastaneye kaldıran derin var bütün müdahalelere rağmen kurtulamadı. Arka koltukta oturan deniz var ise şu anda hastanede tedavi altında ve durumunun halen ağır olduğunu ve ciddiyetini koruduğunu bildirdiler.

Selda var, öğretmendi ve atama için belgesini almaya gidiyordu..!

Öğretmen olan sel dağların abisi Mustafa ulusal, kız kardeşinin daha önce Kırşehir’e sözleşmeli İngilizce öğretmeni olarak atandığını ve görev süresi dolduktan sonra tekrar eşinin yaşadığı Gebze’ye döndüğünü söyledi. Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün kendisinden ıslak imza istemesi üzerine yola çıkmıştı.
Talihsiz kazada hayatını kaybeden Selda var, annesi Hatice ulusal ve kızı derin var’ın cenazeleri, ikindi namazına müteakiben Ankara Karşıyaka mezarlığında toprağa verilecek.
Yakınlarına ve sevdiklerine başsağlığı diliyoruz Allah rahmet eylesin.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir