Press "Enter" to skip to content

Antalya’da Cengiz Aydın sevgilisi tarafından öldürüldü

30 yaşındaki Cengiz Aydın, Antalya’da sevgilisiyle henüz nedeni belirlenemeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. Meydana gelen tartışma neticesinde bulmaya çalıştığı sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Antalya’da İki çocuk annesi Nurcan Saraç, kıskançlık sebebiyle çıkan tartışmada kendisini boğmaya çalışan erkek arkadaşı Cengiz Aydın’ı bıçaklayarak öldürdü. 3 yıldır birlikte yaşadığı erkek arkadaşı Cengiz Aydın ile tartışan kadın, sevgilisini kalbinden bıçakladı. Hastaneye kaldırılmasına rağmen tüm müdahalelere rağmen Cengiz Aydın kurtarılamadı ve öldü.

Kalbinden bıçakladı..!

Antalya Kepez ilçesine bağlı olan Karşıyaka Mahallesi’nde, dün yaşanan olay üç yıldır birlikte yaşayan Nurcan Saraç ile Cengiz Aydın arasında geçti. Alınan bilgilere göre, tartışma kıskançlık yüzünden çıktı. Aşırı şekilde alkol alan Cengiz Aydın ile Nurcan Saraç’ın tartışması, alkolün etkisiyle gittikçe şiddetlendi ve kavgaya dönüştü. Cengiz Aydın’ın Nurcan Saraç saldırması üzerine eline bir bıçak alan Nurcan Saraç, kendisini yatak odasına kilitlemiş bir şekilde polisi aradı. Cengiz Aydın’ı kalbinden bıçakladıktan sonra pişmanlık hisseden Nurcan Saraç polisleri arayarak Cengiz Aydın’ı kalbinden bıçaklayarak öldürdüğünü söyledi ve Daha sonrasında da ambulans çağırdı. Nurcan Saraç’ın olay yerine çağırdığı sağlık ekipleri her ne kadar müdahalelerde bulunsalar bile Cengiz Aydın yaşamını yitirdi.

Nurcan Saraç canıma tak etti dedi..!

Nurcan Saraç ile yapılan Asayiş Şube Müdürlüğü’nün görüşmeleri neticesinde, vermiş olduğu ifade de Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Nurcan Saraç ifadesinde , artık canıma tak etti diyerek suçunu kabullendi. Nurcan Saraç isimli katil zanlısının, bir tanesi eski eşinden olmak üzere iki tane çocuğu olduğu söyleniyor.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir