Press "Enter" to skip to content

Aydın Nazilli’de şehit ve gazi ailelerine iftar yemeği verildi

Aydın Nazilli’de belediye tarafından Sümerpark Rekreasyon Alanı içerisinde bulunan Şehit Akın Kurtoğlu düğün salonunda harika bir iftar yemeği verildi.
Sosyal Hizmet Merkezi müdürü abdülgazi Kavak, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada Öncelikle devlet büyüklerine teşekkür ederek başladı. Daha sonrasında ise, manevi bir iklimin hakim olduğu bu mübarek ramazan ayında, Nazilli kaymakamlığımızın düzenlemiş olduğu bu iftar programında sizlerle bir araya gelmekten Şeref duyuyoruz. Sizler, Bu ülkenin Türkiye’nin istiklali için Aziz canlarını seve seve feda eden evlatlarımızın bize emanetlerisiniz. Türkiye’mizin ve bizim şehitlerimizin Aziz hatırasını hep birlikte yad ediyoruz. Gazilerimizi Şükran Nave saygı ile anıyoruz. Şehitlerimizi ve gazilerimizi anmak ve onlara dua etmek için bugün burada toplanmış bulunuyoruz. Nazilli’nin son şehidi olan Mehmet Dinek kardeşimiz başta olmak üzere, tüm Nazilli şehitlerimizi ve Türkiye’nin Şehitlerini Ebediyete intikal etmiş Gazilerimize rahmetle anıyoruz şeklinde konuşma gerçekleştirdi.
Aynı zamanda konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren Kaymakam İbrahim küçük ise şu şekilde sözlerine devam etti. Her zaman büyük bir millet duyduğumuz ve kendimizi borçlu hissettiğimiz gazilerimizi ve şehitlerimizin Ailelerine ağırlamaktan ve birlikte olmaktan çok büyük mutluluk ve keyif duyuyorum. Ramazan, Müslümanlar için güzel bir vesiledir. Müslümanları ve Müslüman aileleri bir araya getirir. Hepinize buraya kadar gelip katıldığınız için çok teşekkür ediyorum ve sonsuz şükranlarımı sunuyorum. En başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, geçmişten bugüne kadar ülkemiz için canlarını veren şehitlerimize ve hayatlarını kaybetmiş Gazilerimize Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum şeklinde konuşmasını gerçekleştirdi.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir