Press "Enter" to skip to content

Bağcılar’da Damacana yüklü kamyon devrildi

İstanbul Bağcılar’da Damacana yüklü kamyon devrildi. Seyir halinde ilerlerken birdenbire kontrolünü kaybeden Damacana yüklü kamyon devrildi. Meydana gelen olayda damacanalar yola savruldu. Kamyonun ve su bidonlarının yoldan kaldırılması için olay yerine vinç ve belediye ekipleri sevk edildi.
TEM bağlantı Yan yolda gece saat 0230 sıralarında meydana geldi. Aksaray’a doğru ilerlemekte olan kamyonun sürücüsü, direksiyon hakimiyetini kaybedince kamyon yoldan çıktı. Yoldan çıkan kamyon birdenbire devrildi. Çevredeki vatandaşlar yardıma koşarken bu arada durumu polislere sağlık ekiplerine ve itfaiyeye bildirdiler. Çevredeki vatandaşlar yardıma koşarken bu arada durumu polislere sağlık ekiplerine ve itfaiyeye bildirdiler.
Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından sürücü ayakta tedavi edilirken, yola da almış olan su damacanaları vatandaşlar ve belediye ekipleri tarafından toplanarak yol kenarına konuldu. Olay yerine çağrılmış olan vinç tarafından kamyon yolun ortasından kaldırıldı.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir