Press "Enter" to skip to content

Balıkesir Edremit’te, Onur sucu Demir Parmaklıklar da asılı halde ölü olarak bulundu

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, 32 yaşındaki Onur Sucu oturduğu sitenin Demir Parmaklıkların da asılı halde ölü bulundu.
Onu Sucu’nun ölüm nedeninin belirlenmesi için Savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. Komşularından ve yakında bulunan esnaftan herhangi bir bilgi elde edilemedi. Onur Sucu’nun herhangi bir psikolojik sorunu olmadığı belirleniyor.
Balıkesir’in Edremit ilçesi Akçay Sarıkız Mahallesi’nde oturmakta olan Onur Sucu, intihar girişiminde bulunup bulunmadığı konusunda araştırılıyor.
Mahalle esnafının ve komşularının Akçay Sarıkız Mahallesi’ndeki parmaklıklara asılı halde bulunan Onur sucuyu görmeleri üzerine, sağlık ekiplerine arama kurtarma ekiplerine ve polislere haber verdiler. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ve polis memurlarının yaptığı ilk incelemede, Onur Sucu isimli şahsın hayatını kaybettiği belirlendi.
Onur Sucu’nun, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için soruşturma başlatılırken, cenaze işlemleri için ve Otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir