Press "Enter" to skip to content

Bankacı Bayan Arkadaş Arıyorum

Öncelikle Herkese selamlar ve saygılar Arkadaşlar. Ben ithalat ve ihracat yapan işinde gücünde, Adam akıllı bir insanım. Gün içerisinde en az iki kez bankaya işim düşüyor. Sürekli bankalara gidip gelen bir insanım. Her bankaya gittiğimde, veznede Duran hanımefendiden çok etkileniyorum. Bankacı bayanlar benim İnanılmaz bir şekilde ilgi alanıma girmektedirler. Bu nedenle bankacı bayan arkadaş arıyorum bankada çalışan bir bayan arkadaş da birlikte Ömrümün Geri kalanını geçirmek beni gururlandıracak ve onurlandıracaktır.

Bankacı bir bayan arkadaş ya da kız arkadaş bulabilirsem. Hayatın bütün zorluklarını birlikte rahatlıkla aşabileceğimizden adım gibi eminim. Ben zaten çok çalışkan, para kazanmayı seven ve bankalara bol bol işi düşen bir adam olduğundan dolayı, bu hanımefendiye ömrünü dört dörtlük yaşatacağıma söz verebilirim.

Sanal ortamda bir internet sitesinde, bu şekilde bir ilan vermiş olmam sizleri yanıltmasın. Olabildiğince yakışıklı, atletik ve karizmatik bir adamım ve yaşım henüz 35’tir. Bu nedenle sadece etkilenmekte olduğum bankacı bayanlara yönelik bu ilanı da lütfen Sadece bankacı bayanlar yorum yapsınlar.

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir