Press "Enter" to skip to content

Bayan Arkadaş Bulmanın Yolları

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde sizlere bayan arkadaş bulmanın yollarından bahsedeceğiz arkadaş bulmak için yapmanız gereken bir takım toplar vereceğiz.

Sürekli Olarak gelişen ve globalleşen dünyamızda insanlar, sürekli birbirleriyle mutlu beraberlikler yaşamak çabası içerisine girmektedirler. Her insan karşı cinsinden bir bayan ya da bir erkek ile arkadaşlık edinme çabasındadır. Bu arkadaşlıklar sevgili ve aşk pozisyonuna göre gelince ,kişiler artık birbirleriyle kafaları denk olabilmesi açısından çift olmuş sayılırlar. Fakat, insanlar utangaçlık gibi sebeplerden dolayı kendilerine olan özgüvenlerini kaybederler ve bir bayana ya da bir erkeğe yaklaşamazlar. Erkeklerin kız ile tanışma ve arkadaşlık istekleri çeşitli etkenler sebebiyle çoğu zaman reddediliyor Şimdi sizlere kız arkadaş edinme bayan arkadaş edinme ve internetten bayan arkadaş bulma konusunda faydalı bir açıklama yapacağız.

Öncelikle Kendinize Bir Çeki Düzen Verin ..!

Öncelikle kendinize bir çeki düzen vermelisiniz ve toparlanma mısınız. Yani Şunu demek istiyoruz arkadaşlar benzetme yapmak gerekirse, bir erkek cüzdan almak istediğinde, önce cüzdanın özelliklerine bakmaktadır. O cüzdanın kaç tane gözü olduğuna derimi fiyatı uygun mu kaliteli mi dayanıklımı cebime koyduğum zaman yırtılır mı parçalanır mı diye düşünerek o cüzdanı almaktadır fakat bir bayan cüzdan almak istediğinde sadece bir şeye bakar görünüşüne Eğer bir cüzdan güzel görünüyorsa bayan onu alır Bu yüzden kız arkadaş bulma çabasında olan arkadaşlarımız en yakışıklı erkek olsalar bile bu prosedüre dikkat etmek zorundadırlar.

Kendinize Güvenin ..!

Bir bayan arkadaş edinmek istiyorsanız. Öncelikle özgüveni tavan yapmanız gerekmektedir. Yani Medeni cesaretinizin çok yüksek olması gerekmektedir.Bir bayana yaklaşmak, ona çıkma teklifi etmek, ona Kendi özelliklerinizi göstermek ya da bir jest yapmak tamamen öz güvene dayalı olan bir problemdir. Özgüveninizi yerinde değilse, bir bayana zaten yaklaşabilme şansınız yoktur. Bir kızla konuşurken, Eğer utangaç davranıyorsanız bu karşınızdaki kıza şu mesajı vermektedir. Onun görünüşünden etkileniyorsunuz..!

Bu da kızın Normalden daha utangaç davranmasına ve rahatsız olmasına sebep olur ya da kıza EGO yaptırırsınız. EGO tavan olduğu zaman da, kız size yüz vermeyecektir. Kaçan kovalanır politikasını kullanarak bir bayanı çok daha bir şekilde tavlayabileceğiniz düşünüyoruz.

Vücut Dili ve Mimiklerinizi Kullanın..!

Bir bayanı tavlayabilmek ve onunla birlikte olabilmek için, Birazcıkta mimiklerini zevklerinize ve vücut dili hareketlerinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Bayanla konuşurken vücut dili hareketlerinizi el ve kol hareketlerinizi düzeyli ve kaliteli bir şekilde kullanırsanız, karşınızdaki bayanın psikolojik olarak subliminal bir mesaj verircesine bu hareketleri Farketmeden sizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir