Press "Enter" to skip to content

Beni doyuracak Birlikte Yaşayacak Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba sevgili Arkadaşlar. İstanbul beylikdüzünde benimle aynı evde yaşamak için bir erkek arkadaş arıyorum.Bu kişi hem erkek arkadaşım yani sevgilim hemde aynı zamanda korumam olacak.
Bulunduğum site de peşimde olan salak salak erkeklerin göz hapsinden çıkmak için elini tutup eve hergün birlikte girip çıkacağım , aklı başında bir erkek arkadaş arıyorum. Sigara içen ve alkol alan erkekler tercihimdir. Bu arada bakire değilim istediğimiz gibi karı koca hayatı yaşayabiliriz. Ama evlilik gibi falan bişey düşünmüyorum. Evlenip başımı yakmaya hiç niyetim yok ??
Sefaköyde arel üniversitesinde okuyorum.Okula giderken falanda erkek arkadaşımın yanımda olmasını isterim. Olgun erkeklerin hastasıyım. Her yaştan erkekle sevgili olabilirim. Ama ergenler ve bir kızı her konuda tatmin edemeyecek salak tipler benden uzak dursunlar. Teorik olarak kafa dengim,eğlenmeyi seven,rakı seven bir erkek lazım bana. Sabaha kadar uyutmam ??
Yani sabahlara kadar oynaşsak bile ben bittim gücüm Kalmadı falan demeyecek bir erkek istiyorum. Ben o işe çok doyumsuzum. Bir deri bir kemik kalana kadar beni küçük şeye doyurmanız lazım. Arkadan da çok isterim. Bunu da sevmeyen tipler benden uzak dursunlar.
Hayat başka türlü çekilmez. Bu yüzden ben canım ne isterse o an onu yapmaktan hoşlanan bir kızım. Ha bu arada fıstık gibiyim haberiniz olsun. Yani bunları yazıyorum diye beni saçma sapan giyinen kültürsüz kızlardan sanmayın.
Kendime bakmayı ve bakımlı olmayı çok severim. Süslenmeden asla dışarı çıkmam. Bakkala bile gitmem. Çok aşırı süslüyümdür. Kısa etek giymeye ve bacaklarımı açmaya bayılırım. Göğüs dekoltesi falanda en sevdiğim şeylerdendir. Fiziğim güzel olduğu için sorun edeceğinizi sanmıyorum.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir