Press "Enter" to skip to content

Bitlis Tatvan’da trafik kazasında 3 kişi öldü

Bitlis’in Tatvan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, tarım işçilerini taşımakta olan bir aracın karıştığı tek taraflı kaza 3 kişinin ölümüne sebep oldu. Meydana gelen trafik kazasında 4 kişi de yaralandı.
Edinilen bilgilere göre, bu akşam saatlerine doğru Bitlis’in Tatvan ve ahlak yolu üzerinde bulunan, komando birliğine bağlı Sorgun kışlası’nın önünde şoförlerin direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu bir kaza meydana geldi. Ahlat istikametinden Tatvan’a doğru gitmekte olan ve sürücüsünün ismi henüz belirlenemeyen kamyonet, birdenbire direksiyon hakimiyetini kaybederek Bence ortadaki refüje çıktı Daha sonra ise elektrik direğine çarptı. Birdenbire direksiyon hakimiyetini kaybederek önce ortadaki refüje çıktı Daha sonra ise elektrik direğine çarptı
Çarpmanın etkisi ile araç hurdaya dönerken araç içerisinde bulunan birkaç kişiyi aracın içerisinde sıkıştılar. Trafik kazasını görmüş olan vatandaşlar olay yerine hemen ambulans çağırdılar. Ambulans ile gelen sağlık ekipleri kamyonet içerisinde sıkışmış olan 3 yaralıya olay yerinde müdahale etti. Ancak sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kamyonet içerisinde sıkışan üç kişi hayatını kaybetti.
Meydana gelen trafik kazasında yaralanmış olan 4 kişi ise, olay yerine gelen diğer ambulanslar ile Tatvan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar. Öte yandan kamyonette bulunan yolcuların Ahlat bölgesinden Tatvan ilçesine doğru gelen tarım işçileri olduğu öğrenildi. Kamyonet İçerisinde sıkışarak hayatını kaybeden kişilerin henüz isimleri belirlenemedi ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir