Press "Enter" to skip to content

Burcu Esmersoy Çocuk Yapıyor

Burcu Esmersoy, Sizlerin de bildiği gibi geçtiğimiz dönemlerde sürpriz bir evlilik yaparak, Berk Suyabatmaz ile dünya evine girmişti. 14 Mayıs’ta Berk Suyabatmaz ile evlenen Burcu Esmersoy ,sürpriz evliliğini anlattı.

Deliler gibi çalıştık. Şimdi emeklilik hayatında izleyen, Burcu Esmersoy ilk seyahat arkadaşı gibi yıllarımızı çok güzel bir şekilde geçireceğiz dedi.Özel bir Dergiye 14 Mayıs’ta evlendiğini ilan eden Burcu Esmersoy ,Berk 10 yıl önce beni ekranda görmüş. Günün birinde bu kızla evleneceğim diye kafasına koymuş.Bir insan istediği bir şeyi Eğer gerçekten istiyorsa elde ediyor şeklinde bir açıklama yaptı.!

Berk Suyabatmaz ile son derece mutlu bir evlilik sürdüren Burcu Esmersoy ,artık çocuk yapma kararı aldıklarını da Magazin haberlerinde duyurdu. “Evrenin bizi tam da Kavuşmamız gereken zamanda bir araya getirdiğini eminim 4 senedir tanışıyoruz, neden o zamanlar değildi şimdi” şeklinde konuşan Burcu Esmersoy İkimiz de deliler gibi çalıştığımız yıllardan sonra şimdi emeklilik hayatında yüz dinlenme dönemine denk geldik birbirine aşık evli 2 seyahat arkadaşı yıllarımızı bu şekilde geçireceğiz dedi Şu an 43 yaşındayım anne olma duygusu beni fena vuruyor zaten aşığız haliyle çocuk da istiyoruz dedi.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir