Press "Enter" to skip to content

Deniz Akkaya Siyah Mini Etekli Program’da Frikik üstüne Frikik Verdi

Ünlü manken Deniz Akkaya ,katıldığı bir programda siyah mini eteği ile akılları baştan aldı üst üste frikik veren Deniz Akkaya giymiş olduğu süper mini etek ile bütün dikkatleri üzerine çekerek magazin dergilerinde yerini aldı.Bacaklarının görülmesinden hiçbir şekilde rahatsız olmayan, Hatta son derece seksi olan bacakları ile akılları baştan alan Deniz Akkaya ,katıldığı programda siyah minisiyle kameraya dönük pozisyonlarda bulundu.!

https://www.youtube.com/watch?v=d4v1ahuGXrI

Mayosundaki Mesaj Dikkat Çekti .!

Son zamanlarda bir televizyon programı olarak yemek programında sunuculuk yapmakta olan eski manken Deniz Akkaya mayosunun üzerinde bulunan bir mesajla dikkat çekti!

Ünlü isimlerin üzerinde çeşitli mesajlar bulunan kıyafetler giymesi son zamanlarda bildiğiniz üzere moda haline geldi. Bazı ünlü isimler, özellikle tercih edilen bu tarz mesajlı tişörtler giyerek, bazıları da Tesadüf bir şekilde bu tişörtleri tercih etmiş bulabiliyorlar.Deniz Akkaya‘dan yaptığı son paylaşımında üzerinde bulunan mayoyla ve mayonun üzerine yazılan mesaj da dikkatleri üzerine çekti. Programdan geri kalan zamanlarında yoğun bir şekilde Spor yaparak geçiren ve fit bir vücuda sahip olabilmek için seksi görünebilmek için elinden geleni yapan Deniz Akkaya ,üzerinde cehennemden daha sıcak yazan mayosu ile Alevli emojileri ile güne damgasını vurmayı başardı bu sözler aynı zamanda genç şarkıcı “dua lipa”nın şarkısının adı olduğundan dolayı büyük bir beğeni aldı.

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir