Press "Enter" to skip to content

Elif dizisi 4 Haziran 2018 izle

Kanal 7’de ekrana gelen 4 Haziran 2018 Elif dizisinin 746 bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz. Elif dizisi 4 Haziran 2018 Pazartesi full tek parça halinde keyifle izleyin.

Elif ve Melek kavuşuyor..!

Kanal 7 ekranlarında en sevilen dizilerinden birisi olan Elif dizisinde bu hafta büyük bir buluşma gerçekleşecek. Uzun zamandır birbirini arayan ve bir türlü bulamayan melek ve Elif Eninde sonunda kavuşacaklar. Ancak, ne yazık ki Tarık Elif ve Melek’i rahat vermeyecek.

4 Haziran 2018 746 bölümde başka neler olacak?

Elif ve meleğin aylardır süre gelmekte olan Hasreti bu bölümde son bulacak. Melek konağa gidecek ve kızını birdenbire karşısında görecek ve şok olacak. Elif dizisinin başından beri annesini arayan Elif ise annesini olduğundan dolayı ve hayalleri gerçekleştiğinden dolayı son derece mutlu olacak. Kızını Konak’ta bulan Melek ise Elif’in orada ne işi olduğunu anlamaya çalışacak. Fakat Elif Konaklı yaşadığı dramatik olayları annesinden üzülmemesi için gizleyecek. Melek ise kızından bir daha ayrılmamak için, bu acı nasıl gerçeği Konak’taki herkesten gizleyecek. Bir taraftan da Tarık yine yerimde durmayarak meleğin Konak’ta olduğundan haberi olmadığından dolayı adamlarına meleği bulması için Emir verecek. Sürekli Mustafa’yı arayan Macide, Mustafa’nın hayatta olup olmadığından şüphelenmektedir ve bu konuda tarığı suçlanmaktadır.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir