Press "Enter" to skip to content

Engelli Bayan Arkadaş

Engelli bayan arkadaş arayanlar ya da engelli erkek arkadaş arayanlar için oluşturduğumuz bu alanda, engelli dostlarımızı düşünerek onların daha birbirlerine ulaşabilmeleri kavuşa bilmeleri ciddi bir evlilik için mutlu bir yuva için, huzurlu ve keyifli bir yuvaları olması için, hızlı adımlarla Tanışabilmeleri için oluşturduğumuz bu alanda, Engelli arkadaşlarımız, diledikleri gibi hiçbir şekilde hiçbir Ücret ödemeden kendi ilanlarını yayınlayabilirler. Ya da, aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanarak rahatlıkla birbirlerini bularak tanışmak fırsatlarını yakalayabilirler.

”Güzellikleri yalnız engelsizler için değil, engelliler için de isteyin.”

Dünyadaki en güzel şeyler onların olsun..!  Dünyadaki en mutlu, en huzurlu, en keyifli insanlar onlar olsun diye düşünüyoruz. Engelli kardeşlerimizi, engelli abilerimi,z Ablalarımızı büyük bir saygıyla karşılıyoruz. Güzellikler yalnız engelsizler için değil engelliler için de olmalı Biz bunu istiyoruz Sizlerin de bunu istemesini yürekten diliyoruz.

Engelli Bayan ve Erkek Arkadaş
Engelli Bayan ve Erkek Arkadaş

”Asıl engelliler, karşılarına çıkan engeli geçemeyenlerdir.”

Türkiye’nin en büyük arkadaşlık Platformu olarak bizim kitabımız bu şekildedir yani asıl engelliler karşılarına çıkan engelleri bir türlü geçemeyip bu engellerin altından kalkamayanlar dır diye düşünüyoruz Bu nedenle internet sitemizde engelle Ablalarımız abilerimiz ve kardeşlerimiz için oluşturduğumuz bu alanda dul bayanlarla Tanışabilir ve sevgili yapabilme ya da ciddi bir ilişkiye adım atabilmek fırsatını Tüm engelli kardeşlerimize ve abilerimize sunuyoruz.

 

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir