Press "Enter" to skip to content

Erzincan’da devrilen otobüste Kübra sürücü hayatını kaybetti

Erzincan’da meydana gelen talihsiz kazada devrilen otobüs içerisinde bulunan 22 yaşındaki Kübra sürücü ne yazık ki hayatını kaybetti.
Henüz 22 yaşında olan Kübra sürücü Erzincan’da devrilen otobüs kazasında yaşamını yitirdi kten sonra köyünde toprağa verildi. Erzincan’da yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu, hayatını kaybeden genç kız gözyaşları arasında defnedildi. Genç kızın Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünden Bu yıl mezun olduğu söyleniyor. Okulunu bitirdikten sonra memleketine dönüş yapan genç kız ne yazık ki Bu talihsiz olay da vefat etti. Ayşe sürücü ve İsmail sürücünün çocuğu olan 22 yaşındaki Kübra sürücü Erzincan merkeze bağlıdır Günebakan Köyündeki Baba ocağına getirildi.
Ailesi, yakınları ve yakın arkadaşları feryatlar arasında Köyü Camisi’ne getirilen genç kızın cenazesini toprağa verdiler. Genç kızın cenazesine Erzincan belediye başkanı Cemalettin başsoy, Milli Eğitim İl Müdürü Aziz gün ve bir çok sayıda siyasi katıldı.
Kübra sürücünün babası İsmail sürücü ve annesi Ayşe Sürücü güçlükle ayakta durabildiler.
Otobüsün devrilmesi sonucu yaşamını yitiren Kübra sürücü Günebakan köyünde kılınan cenaze namazının ardından, köyde bulunan mezarlığa defnedildi.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir