Press "Enter" to skip to content

Erzurum’dan Erkek Arkadaş Arıyorum

Erzurum’dan ya da yakınında bulunan ilçelerden bir bayan arkadaşınız yoksa, bir sevgiliniz yoksa ya da yakışıklı bir erkek arkadaş ihtiyacı duyuyorsanız, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük arkadaşlık Platformu olarak Siz erzurumluları da düşünerek Erzurum Bay ve Bayan arkadaşlık ve sevgili sayfası olarak, bu bölümü sizlere ayrılmış bulunmaktayız. Arayışlarınızı bu sayfa üzerinden yorum yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Daha geniş kitlelere kendinizi tanıtmak istiyorsanız, ücretsiz ilan verebilirsiniz. Erzurum Yakutiye Palandöken, Aziziye, Horasan, Oltu, Pasinler, Karayaz,ı Hınıs, Tekman, Karaçoban, Aşkale, Şenkaya, Köprüköy,  Tortum, Narman, Uzundere, olur, Pazaryolu bölgelerinden internet sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar, sitemizde gönül rahatlığı ile kendi ilanlarını yayınlamaktadırlar. Siz de onların arasına katılmak için hiç zaman kaybetmeden, kendi İlanınızı çok rahat bir şekilde birkaç basit işlemle, bir kaç dakikanızı ayırarak gerçekleştirebilirsiniz.

Gonca Kendinden Bahsetti .!

Öncelikle Herkese merhaba arkadaşlar Erzurum’da bulunan erkeklere selamlarımı iletiyorum Gencim güzelim Seni üzerim diyerek sözlerime başlamak istiyorum : )

Erzurum bölgesinde bulunan yakışıklı bir erkek arkadaş arıyorum. Uzun zamandır erkek arkadaşım olmadığı için Eğer bayan arkadaş arayanlar ya da dul bayanlara ulaşmak isteyenler falan varsa, benimle iletişime geçerlerse sevinirim. Öncelikle birazcık kendimden bahsetmek istiyorum. Yalan dolan konuşan insanlardan hiç hoşlanmam. Yalan lafları hiç sevmiyorum öncelikle Bunu bilmenizi istiyorum.

Sen benimsin, ben senin gibi yalan dolan lafları hiç sevmiyorum. Onun dışında, aşkitom falan hayatımdan falan Yapmayın böyle şeyler erkeklere yakışmıyor diye düşünüyorum. Bugün bana aşkitom, cicim diyenler, Yarın başkasına derler diye düşündüğümden dolayı bu tarz konuşmalar hiç hoşuma gitmiyor. Öncelikle Bunu bilmenizi istiyorum.Hiçbir şey demenize gerek yok. Bana adımla hitap edebilirsiniz benim adım Gonca. Bende senin adını sorduğumda memnun oldum demeniz yeterlidir benim için.

Neden böyle şeylere takıntılı olduğumu soracak olursanız, Kesinlikle erkek türüne çok fazla güvenmediğimi Söyleyebilirim. Ama ne derler, erkekler olmadan da maalesef yapamıyorum. Erkeklerde Şeytan Tüyü olduğundan dolayı, Biz Kadınlar her zaman siz erkeklere ihtiyaç duymak zorunda hissediyoruz kendimizi. Bu nedenden hayatımda bir erkek olması kesinlikle gerektiğini düşünerek ilan verme gereği duydum. Bu sitenin sahipleri sağolsunlar tamamen ücretsiz bir şekilde ilan verme şansını Bana verdiler.

Neyse sözü fazla uzatmak istemiyorum. Bu tarz mevzuları Yüz yüzeyken konuşsak çok daha iyi olur ve daha iyi anlaşılır gibi geliyor bana. Benim hayattaki tek beklentim birlikte eğlenelim birlikte coşalım birbirimize olan saygımızı koruyalım ve birbirimizi çok sevelim. Hayattan başka bir beklentim yok. Karşımdaki erkeklerde bunları bekliyorum. Mesajlarınızı kontrol edeceğimç Lütfen mesaj yazarken kendinizi detaylı tanıtırsınız çok mutlu olurum.

Gonca’nın Profili

  • Şehir:İstanbul
  • Medeni Durum:Bekar
  • Etnik Köken:Türk
  • Burç:Oğlak
  • Yaş:20
  • Boy:170
  • Kilo:56
  • Aranan Yaş:20-25 Arası
admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir