Press "Enter" to skip to content

Giresun Bayan Arkadaş

Toplamda 429 bin nüfusa sahip olan Giresun ,Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisidir. Karadeniz Bölgesi’nin dillere destan bu güzel şehrinde karalahana çorbası, pancar sarması, mısır ekmeği, mendek çorbası yemeden olmaz.Ayrıca Giresun‘a gidecek olan arkadaşların Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli gibi ilçelerini de gezmeden dönmeleri hayatlarında yaptıkları en büyük hataları olacaktır diye düşünüyoruz.

Bu nedenle Giresun ve Giresun yakınlarında bulunan, Giresun’un ilçelerinde bulunan, gülen yüzlü insanlarımız için bayan arkadaş bulma ,dul bayanlarla tanışma ,sevgili bulma, erkek arkadaş bulma gibi hizmetleri olabildiğince kolaylaştırdık ve sizler için oluşturduğumuz Ücretsiz ilan ver butonunu tamamen ücretsiz hale getirdik. Dilerseniz İlan ver butonuna tıklayarak ya da aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanarak ,Giresun’dan bayan arkadaş arama taleplerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak ,Giresun’un tüm ilçelerinden dul bayanlarla tanışma ya da sevgililer yapabilme şansınız bulunmaktadır.

Gülnur Hanım Dedi ki ;

Giresun Sevgili
Giresun Kız Arkadaş,Bayan Arkadaş ve Sevgili

Herkese Merhabalar arkadaşlar, Giresun Yağlıdere ,Tirebolu, Şebinkarahisar, Piraziz bölgelerinden olan Erkek arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Ben sevecen, güler yüzlü, iyi niyetli, bütün arkadaşları tarafından çok sevilen ve yukarıdaki fotoğrafından de gördüğünüz gibi Son derece güzel, bakımlı, alımlı, nefis bir bayanım. Yani en azından ben öyle olduğunu düşünüyorum. Tabi herkesin görüşü farklı olabilir. Ben haddinden fazla güzel bir kız olduğumu düşünüyorum. Ama bir iş yerinde çok yoğun çalışan bir işçiyim. Bu zamana kadar seyahat edip Gezip tozmak fırsatım bir türlü olmadı. Görmek istediğim bir sürü, Gezmek istediğin bir sürü yer var. Benim göremediğim ve gezemediğim yerleri birlikte gezebileceğim, birlikte seyahat edebileceğim, birlikte tatile çıkabileceğim ve bana karşı tatlı ve güler yüzlü destek olacak dürüst kendinden emin eğlenceli bir ile arıyorum.Giresun’a yerleşmeden önce İstanbul’da bir ajansta mankenlik ve modellik yapıyordum İstanbul’daki erkek arkadaşım ile çok fazla bir şey yaşamadık kendisini zaten bir türlü anlayamıyor ve bir türlü kendisiyle anlaşamıyorduk Giresun’a yerleştiğim den beri yoğun bir şekilde çalıştığımdan dolayı Burada da erkek arkadaşı edilme fırsatını bir türlü bulamadım bu nedenle Verdiğin bu ilanın altına yapacağınız yorumları değerlendirmeyi düşünüyorum.

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir