Press "Enter" to skip to content

Kocasından sevgi görmeyen bayanlar

Selamlar sevgili bayanlar.Ben 1.80 boyunda kaslı vücutlu, kadınların dilinden anlayan, gayet atletik yapılı ve seksi bir erkek olduğumu söylemek istiyorum.Evet Sevgili Bayan Arkadaşlar, İstanbul’dan, İzmir’den ve Ankara’dan bütün bayan arkadaşlarla görüşebilirim.

Hatta Türkiye’nin her yerinden bütün bayan arkadaşlarla görüşme şansım vardır.Benim işim gücüm yerinde Olduğundan dolayı ,  herhangi bir maddi problemim yok.Aranızda ,  kocasından memnun olmayan evli ve mutsuz bayanların bütün ihtiyaçlarını gidermek için burada bulunuyorum. Siz her ne kadar bunu ahlaksızlık olarak görseniz bile, ben şerefsizin önde gideni olsam bile, böyle bir şey yapıyorum.Evey Yapıyorum ,  çünkü evli kadınların kocalarını aldatması Beni ilgilendirmez. Çünkü ben şerefsizin önde gideniyim ben adi şerefsiz ahlaksız pezevengin önde gideniyim.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun mutsuzluğunuzu gidermek için elimden geleni yapmaya sizlere söz veriyorum.Sevgili Mutsuz ve Hayal Kırıklığı yaşayan Bayanlar ,  beni tanıdığınızı hiç pişman olmayacaksınız.Tamamen samimiyetimle diyorum ki , gerçekten samimi düzgün oturmasını kalkmasını çok iyi bilen ve bir kadın için deli gibi parayı harcayabilir kadar kapasitesi zayıf bir insanım.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir