Press "Enter" to skip to content

Konya’da Osman Atılgan kardeşi Orhan atıldığını tabanca ile vurarak öldürdü

Konya’nın Kadınhanı ilçesinde Osman Atılgan isimli 55 yaşındaki şahıs atlantı Mahallesinde bulunan kardeşinin evine gitti. Edinilen bilgiye göre, olay Saat 23 00 sıralarında meydana geldi. Osman Atılgan ve Orhan Atılgan isimli iki kardeşin arasında henüz sebebi belirlenemeyen bir tartışma meydana geldi. Kısa süre içerisinde Tartışmanın şiddetli bir kavgaya dönüşmesi üzerine, Osman Atılgan yanında getirmiş olduğu tabancayla kardeşine ateş etti. Kardeşi Orhan atılgan’ın vuran Osman Atılgan olay yerinden kaçarak uzaklaştı.
Etraftaki vatandaşlar tarafından olayın Emniyet Müdürlüğü’ne bildirilmesi üzerine, olay yerine hem emniyet güçleri hem de sağlık ekipleri sevk edildi. Eve gelen sağlık görevlileri Orhan atılgan’ın Hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine gelmiş olan polislerin, olay yerinde yaptıkları incelemelerin ardından Orhan atılgan’ın cansız bedeni Kadınhanı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Jandarmaya Teslim Oldu .!

Daha sonrasında ise kardeşini tabancayla vurarak öldüren Osman atılgan’ın olaydan sonra Jandarma’ya giderek teslim olduğu belirlendi. Daha sonrasında ise kardeşini tabanca ile vurarak öldüren Osman atılgan’ın olaydan sonra jandarmaya giderek teslim olduğu belirlendi.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir