Konya’dan Erkek Arkadaş Arıyorum

Sesli Mobil Kullanıcılarına Ücretsiz Kameralı Chat ve Sohbet|Görüntülü Mobil Chat ve Sohbet Hizmeti Sağlar.

Konya’dan Erkek Arkadaş Arıyorum

Konya merkezden ya da çevresinde bulunan illerden olabilir. Ya da Konya‘nın ilçelerinden de olabilir. Ben merkezde oturuyorum.Düzgün ve Adam gibi bir erkek arkadaş arıyorum. Çok fazla yakışıklı bir tip olmana gerek yok. Sadece benim ihtiyaçlarımı karşılayacak ve bir kadının neler isteyebileceğini bilecek kadar kafası çalışan biri olman benim için yeterli olacaktır.

Normalde grafik tasarım işi yapıyorum. Her yönüyle dünden biraz daha iyi olmaya çalışıyorum. İşimde mesleğimde daha ileriye gidebilmek için elimden geleni yapıyorum. Ara sıra evde de iş yaptığım oluyor eve iş getirdiğimide söylemek istiyorum. Bu konuda Sıkıntısı olan insanlar, lütfen yazmasınlar. Ben çalışmayı ve para kazanmayı çok seviyorum. Kendi ayaklarım üzerinde durmayı ve hayatı kazanmayı çok seviyorum. Ama insan bir yere kadar yalnız kalabiliyor. Bu nedenle Konya’dan yanımda bir erkek arkadaşım olsun istiyorum. Yalnız yaşadığım dan dolayı, insanların garip bakışlarından artık bıktım usandım ve evde artık Yalnızlıktan sıkılmaya başladım. Bu yüzden erkek arkadaşım olmak isteyen kişi benimle birlikte yaşamak zorunda.

İstanbul’dan Konya’ya 5 sene önce geldim. 5 senedir Konya’da yaşamaktayım. Konya Meram ile Evim arası 17 kilometredir. Bu nedenle, Konya Meram’da olanlarda yazabilirler. Benim gibi çalışkan, hayatını kazanmış, işten sonra yorgunluk atacak, geyik muhabbeti yapacak, keyifli ve eğlenceli erkekler İdealimdir. Bana saygılı bir beyefendi ve Çalışkan, adam gibi bir adam olursa kesinlikle tanışmak isterim. Mesaj göndermekten hiç çekinmeyin arkadaşlar. Herkesin mesajlarına karşılık vermeye gayret göstereceğim.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin