Press "Enter" to skip to content

Maddi destek arayan bayanlar

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.Benim adım Sinan 32 yaşındayım. Ben daha önce bir evlilik yaptım ama ayrıldım.Sevgili Bayanlar , maddi desteğe ihtiyacı olan ciddi ilişki düşünen bayanlar varsa mesaj atın tanışalım.Öncesinde arkadaş olalım öncesinde birbirimizi mesajlaşarak tanıyalım.Sonuç olarak birbirimize karşılıklı güvendikten sonra maddi manevi her türlü destek verebilirim.

Ayrıca Eğer siz de kabul ederseniz İleriye yönelik ilişkide kurabiliriz. Hatta ve belki de birbirimizden hoşlanırSak evlenip yuva da kurabiliriz. Benim tam olarak Kafamdaki düşüncem çıkarcı olmayan gerçekten ihtiyacı olan bir bayan ile tanışıp hayatımın geri kalanını onunla geçirmektir.O insana, elimden geldiği kadar o İnsanı mutlu etmeye çalışırım.Ben derim ki ; hayatı mutsuz yaşamak yerine gülerek eğlenerek yaşamak isteyen bayanlar ekonomik olarak gücü olmayan kadınlar aradığınız insan ben olmak isterim. Türkiye ve Almanya’dan ve yurtdışının her yerinden katılan bütün bayanlarada Açığım . Maddi manevi destek arayan bayanlar da burada ilan bırakabilir ve mesaj gönderebilirler Unutmayalım ki Hayat paylaşınca güzeldir arkadaşlar.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir