Press "Enter" to skip to content

Maddi destek olacak erkek arkadaş arıyorum

Herkese selamlar Hayırlı akşamlar arkadaşlar İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum 24 yaşındayım ve maddi destek olacak erkek arkadaş arıyorum. Öncelikle aradığım erkek arkadaşımın olgun kendini bilen Ne işinde gücünde olmasını isterim.
Sadece maddi destek olması değil benim için aynı zamanda bir kadının ruh halinden anlayabilmesi ve bir kadına gereken ilgiyi gösterebilmesi de en önemli şeylerden biridir biridir. Ben son derece bakımlı makyaj yapmadan bakkala bile gitmeyen yaz aylarında bikinisini giyip erkek arkadaşının karşısında ıslak vücudu ile güzel pozlar vermeyi seven alkol almayı sigara içmeyi Seventh gezmeyi ne tozmayı çok seven bir bayan olduğundan dolayı maddi problemi olmayan bir erkek arkadaş benim için en doğru seçim olacaktır.
İstanbul Beylikdüzü’nde yalnız yaşadığım daire bile artık son derece Canım sıkılmaya başladı benimle birlikte olacak olan arkadaşım bana hem kelimenin tam anlamıyla erkeklik yapacak hem de Beylikdüzü’ndeki dairemde benimle birlikte yaşayacaktır.
Bir 72 boyunda sarışın ela gözlü yay burcu olan bir bayanım. Arkadaşları tarafından oldukça sevilen sayılan kültürlü bir Türk kızıyım. Bu şartlarını kabul eden ve beni kaldırabilecek benimle birlikte olduğu zaman beni hayatının kadını yapacak ve benimle mutlu olmayı kendisine İlke edilecek 25-35 ve 40 yaşına kadar olan erkeklerden talepleri bekliyorum.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir