Press "Enter" to skip to content

Mahsuntur.Com Gezegenler Arası Tur Şirketi Hahahaha

YouTube fenomeni olan Hatta YouTube’un en fırlaması olan Adanalı Mahsun’dan bir yenilik daha..! Mahsunexpress.com dan sonra Mahsuntur.com kullanıcıları için açıldı. : )) Gezegenler arası yolculuk yapmak isteyenler, Mahsuntur.com dan başvurularını gerçekleştirebilirler. Dünya içi ve Dünya dışı turlar, astral seyahat ve eğlenceli oyunlar gibi bölümler açılan mahsurtur.com da yine Eğlencenin dibine vurulmuş..

Mahsuntur.Com ‘ un Sizlere Sundukları arasında ;

Sırt çantanı al, çadırını al, otostop çekmek yerine gitmek istediğin yere yol üstündeki arkadaşlarımız seni alarak bıraksın. Bire bir deneyim. İsteyene taciz deneyimi.

Adana’yı hiç böyle görmediniz. En girilmedik sokaklara girip sizleri tarifsiz bir Adana turuna çıkarıyoruz. Heyecana hazır olun. 2 yol kavgası garantili.

Nostaljik bir tura ne dersiniz ? Şener Şen taklidi yapan arkadaşımız eşliğinde size kamyon kasasında Avrupa turu yaptırıyoruz.(İstanbul içinde)Orijinal Bulgar Gümrük Memuru içerir.

Bulunuyor : ))

Üstelik Gezegenler arası Yolculuk sadece 200 TL olarak Belirlenmiş : ))

Sohbete gelin Makara Yapalım ( Tıkla Bağlan )

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir