Press "Enter" to skip to content

Malatya’da sağlık memuru iş arkadaşının boğazını falçatayla kesti

Malatya’da sağlık memuru olan bir adam, birlikte çalıştığı mesai arkadaşının Boğazını falçatayla kesti.
Malatya’da birlikte göreve giden sağlık memuru bindiğin aracın şoförünü Boğazı’nın falçata ile kesti. Ağır bir şekilde yaralanan şoför yanında kendisinden başka hiç kimse olmadığından dolayı 4 kilometre boyunca tek başına arabayı kullanarak kendi hayatını kurtardı.
Malatya’ya bağlı olan Doğanşehir ilçesinde meydana gelen bu olayda, Mehmet küçük aile sağlığı merkezinde görevli olan 22 senelik sağlık memuru Kenan isimli şahıs, hastaneye bağlı olan resmi aracına binerek araç şoförü Abuzer Sarıgül ile birlikte su tahlili almak için kapıdere Mahallesi’ne doğru ilerlemekteydi. Yolda hayatından çok sıkıldığını ve Bunaldığını söyleyen adam arabayı durdurmasını söyledi.
Şoför aracı durduramayacaksınız acil bir şekilde işlerini halletmesi gereklerini söyleyince elinde bulunan falçata ile şoförün Boğazını kesti. Örencik mevkisinde Duran araçtan inen sağlık memurunun bir süre sonra aracın şoförü Abuzer Sarıgül’ü falçata ile yaralayarak olay yerinden hızlı bir şekilde uzaklaştı. Boğazından aldığı kesik darbesi ile kan revan içerisinde kalan Sarıgül, kendi yarısına kendi elleriyle tampon yaparak araca bindi ve Yaklaşık 4 kilometre uzaklıkta bulunan bir köye zorlukla geldi. Geldiği köyde köy halkının kendisine yardım etmesi üzerine ambulansa haber verilerek şahıs Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Getirildiği hastanede Doktorlar tarafından hemen acil bir şekilde tedaviye alınan Sarıgül’ün Hayati tehlikeyi atlatması bir mucize oldu. Meydana gelen olaydan hemen bir gün sonra adamın boğazını kesen Kenan isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak adam öldürmeye teşebbüs suçundan ceza evine gönderildi.
Sarıgül ise polise verdiği ifadesinde Kenan isimli arkadaşı ile hiçbir probleminin olmadığını ve yol boyunca ise hiçbir şekilde tartışmadıklarını dile getirdi.
Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir