Press "Enter" to skip to content

Meftune Oflaz, Osmaniye Kadirli’de ölü bulundu

Osmaniye’nin Kadirli ilçesine bağlı olan Çınar köyünde ailesiyle birlikte yaşamakta olan 21 yaşındaki Meftune Oflaz, 2 Haziran Cumartesi günü akşam saatlerinde evden kayboldu. Meftune oflaz’ın evden kaybolması üzerine Ailesi emniyet güçlerine bildiride bulunmuştu. Köyde Geniş çaplı bir araştırma yapan Jandarma ekipleri, Meftune oflaz’ın köyün yakınlarında Devlet Su İşlerine ait olan sulama kanalının yakınlarında görüldüğü bilgisine ulaşınca hemen olay yerine intikal ettiler.

Ceset bulunabilmesi için kanalın suyu kesildi.!

Meftune oflaz’ın sulama kanalının enarında terliği görününce Jandarma ekipleri kanal içerisinde arama yapmak için Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Sualtı dalgıç polislerinden yardım istediler. Terliğin orada görülmesi üzerine su kesildi ve Meftuni oflaz’ın cesedine ulaşmak için yoğun bir çalışma başlatıldı. Çalışmalar neticesinde Meftune oflaz’ın terliğinin bulunduğu yerden 20 kilometre uzağında bulunan Kozan ilçesine bağlı ısıtır köyünde kanal içerisinde ne yazık ki Meftune oflaz’ın cansız bedenine ulaşıldı.
Cumhuriyet savcısının olay yerinde yapmış olduğu incelemenin hemen ardından Meftune oflaz’ın cenazesi kesin ölüm nedeninin araştırılması için Adana adli tıp Kurumu’na gönderildi ve olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir