Press "Enter" to skip to content

Memur Sen iftar yaptı

Memursen Hakkari şubesi, Onuncu Yıl buluşması etkinlikleri olarak iftar verme kararı aldı.
Memur-sen’in Onuncu Yıl kutlamaları kapsamında, Hakkari’de özel bir otelde düzenlenmiş olan iftar, memur-sen’e bağlı sendikaların temsilci ve Üyeleriyle hep beraber toplanarak protokolünde içerinde İçerisinde bulunduğu bir şekilde ortaya geldi.

Veysel Çiftçi toplantıda konuşma yaptı..!

Konfederasyonun ilk temsilciliğini yapmakta olan Veysel Çiftçi, iftar yemeğinde bir konuşma yaparak Bir Milyonu Aşkın üye sayısı ile Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütlerinden bir olduklarını dile getirdi. Ayrıca açıklamasında ise şu şekilde konuştu;
Bugün bir milyonluk çatının altında, çerkez laz Kürt Türk farketmeksizin hep beraber kardeşçe Omuz Omuza birlikte yaşama mücadelesi etme gayreti içerisindeyiz. Genelde durum böyleyken özelde Hakkari’de 11 iş kolunun tamamında yetkiyi almış durumda bulunuyoruz. Dedi…

Ayrıca memur Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram tonbul, Türkiye’nin 27 Mayıs 12 Eylül 28 şubat 15 Temmuz ları aşarak bütün zorlukların altından kalkarak ve üstesinden gelerek bugünlere geldiğini dile getirdi.
Memursen olarak çalışma hayatına ilişkin sorunları da her fırsatta gündeme taşıdıklarını belirten tombul şunlarla devam etti..
Toplu sözleşme düzeyindeki sorunların giderilmesine, memura siyaset ve grev Hakkı tanınmasını istiyoruz dedi. İçerisinde sözleşmelilerin kadroya alınması ya da mülakat sisteminin tamamen ortadan kaldırılması gibi konuların olduğu her şeyin sıkı bir takipçisi olduklarını da söyledi.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir