Press "Enter" to skip to content

Mersin Bayan Arkadaş

Mersin ve Mersin’in yakınlarından bayan arkadaş bul bayan arkadaş ve sevgili arayanlar için oluşturduğumuz bu bölümde Mersin’in bütün ilçelerinden bayan arkadaş bulma imkanınız olabildiğince kolaylaştırılmış ve tamamen ücretsiz bir şekilde siz değerli mersinlilere Sunulmuştur.

Hiçbir şekilde hiçbir Ücret ödemeden tamamen kendi irademizle dayalı olarak birkaç dakika içerisinde çok kolay bir şekilde kendi ilanı hızlı yayınlayarak keyifli bir şekilde bayan arkadaş veya erkek arkadaş edinebilme şansınız bulunmaktadır.Dilerseniz İlan ver butonuna tıklayarak, ya da daha da kolaylık olsun istiyorsanız, aşağıda bulunan yorum bölümüne Kendinizi tanıtan güzel bir yazı yazarak, Mersin ve çevresindeki illerden rahatlıkla bayan arkadaş ya da artık arkadaş sahibi olabilirsiniz.Tamamen ücretsiz yani bedava bu fırsattan faydalanmak için hiç zaman kaybetmeyin.

Mutlu bir yuva kurmak , Aşk yaşamak , Deliler gibi dibine kadar yelkenlerinizi aşk yolunda çevirmek parmaklarınızın ucunda .!

Gülsema dedi ki ;

Herkese selamlar arkadaşlar ..! Mersin Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli bölgesinde bulunan bütün arkadaşlardan mesajları bekliyorum. Öncesinde biraz kendimden bahsetme gereği duyuyorum. Yukarıda bir tane fotoğrafımı paylaştım. Normalde böyle bir şey asla yapmazdım, ama artık Yalnızlıktan İnanılmaz bir şekilde bunaldım ve sıkıldım aklı başında bir erkek arkadaşın olmasını istiyorum.

Öncelikle Mersin Anamur ve Aydıncık bölgelerine sık sık gidip geldiğimi söylemek istiyorum arkadaşlar. Bir otelde resepsiyonist olarak çalışmaktayım. İletişim kabiliyetimin çok güçlü olması ve pratik bir zekaya sahip olmam, organizasyon çözümleri getireBilmem sayesinde, çalıştığım otelde en iyi şekilde temsil edebilen ve çok başarılı olan bir personel olduğumu bütün yakın arkadaşlarım ve Patronum sürekli söylerler ve bana Teşekkür ederler. Yani başarılı bir bayan olduğumu bilmenizi istiyorum.Aslında ben başarılı bir iş hayatımın dışında çok basit bir kızım. Sadece ciddi samimi Dürüst bir ilişki arıyorum.Ben dürüst,mütevazi ve seveceğim kişiliğim ile ön planda olan bir insanım. Otelde çalışmama rağmen dışarıya fazla çıkmaz. Çıksam dahi çok fazla gezip tozup alkol falan alamıyorum. Yemek pişirmeyi,çeşitli yemekler yapmayı ve elimin lezzetini insanlara ispatlamaya çok seviyorum.Bu arada tatlıları da pişirmeyi çok severim.Denemek isterseniz sizler için hazırım : )  Yemeklerimi ve tatlılarımı hayatımın erkeğine kendi Ellerimle yedirmek isterim.Beni sevebilen bir insanla hayatımın geri kalan kısmına yeniden bir ayar vererek düzenli bir şekilde geçirmek istiyorum. Çok mükemmel bir adam olmak değil. Sadece hayatımda adam akıllı Beni seven kullanılmayan bir erkeğim olsun istiyorum. Bunu teşvik edecek veya beni hayata tutunmaya Zorlayacak bir erkek arkadaşı istiyorum.

Güvenilir ve hayatımın sonuna kadar gözüm kapalı her şeyimi paylaşabileceğim bir erkeğe ihtiyacım var. Bana karşı çok anlayışlı, tatlı ve sevecen bir erkek idealimdir.Mükemmel olmayabilirsin ama İçin dışın bir olacak.Samimi ve dürüst olacaksın. Kendine güvenen bana yazabilir. Görüşünüze fazla önem vermeyeceğim için hangi görüşte,Hangi ırkta olursanız olun, Etkin Kökeninize takılmadan mesajlarınıza dönüş yapacağım. Çünkü sadece fiziksel görünümler bir zaman sonra kaybolacak. Ancak insanın içi temiz olmalı bana göre en değerli en derinden Aşk insanın içinin temizliğidir.

Yorum Sahibinin Profil Biglileri

 • Şehir:Mersin
 • Medeni Durum:Bekar
 • Etnik Köken:Türk
 • Burç:Oğlak
 • Yaş:31
 • Boy:168
 • Kilo:57
 • Aranan Yaş:Fark Etmez
 • Fizik:Kumral
 • Beden:İnce Yapılı
 • Sigara Kullanımı:Bazen
 • Alkol Kullanımı:Hayır
 • Eğitim Durumu:Meslek Lisesi

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir