Press "Enter" to skip to content

Muğla Fethiye’de Yürüyüş yaparken kayalıklara düştü

Muğla’nın Fethiye ilçesinde Yürüyüş yaparken kayalıklara düşerek yaralanan Ve henüz ismi belirlenemeyen kişi arama kurtarma derneği ve ulusal Medikal Kurtarma Ekibi ne bağlı görevliler tarafından yoğun bir çalışma sonrasında kurtarıldı.
Aldığımız bilgilere göre, Kayaköy Mahallesi’nde yaşamakta olan 36 yaşındaki Onur Karadayı isimli kişi, yürüyüş yapmak için af kule Manastırı ismi verilen bölgeye doğru yola çıktı. Ancak afkule Manastırı yaklaştığı sırada 40 metrelik bir alandan aşağıya doğru yuvarlanarak şiddetli bir şekilde düştü. Arazi şartlarının zorluğu nedeniyle yaralı ya ulaşmak isteyen sağlık ekipleri son derece zor zamanlar yaşadılar. Ancak arama kurtarma ekipleri bir şekilde 40 metrelik yükseklikten aşağıya Yuvarlanmış olan Onur Karadayı isimli kişiyi kurtarmayı başardı.
Kurtarılmış olan şahıs, olay yerine çağrılmış olan sağlık ekipleri tarafından sedyeye konularak ilçede bulunan özel bir hastanede hızlı bir şekilde tedavi altına alındı. Tedavi altına alınan onur Karadayı’nın sağlık durumunun iyi olduğu belirleniyor.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir