Press "Enter" to skip to content

Mustafa Sandal ve Emina Sandal boşandımı?

Pop müzik sanatçısı olan Mustafa Sandal ile eşi Emine Sandal’ın 10 yıllık evliliği 15 dakika süren duruşmanın sonucunda anlaşmalı olarak sona erdi ve boşanmış oldular.
Pop müzik sanatçısı Mustafa Sandal Emina Sandal anlaşmalı olarak mahkemede boşandılar. Ünlü çiftin aralarında hazırladıkları protokole göre Mustafa Sandal, çocuklar için 10 bin lira Emina Sandal İçerisi 15 bin lira nafaka ödeyecek.
Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Sandal’ın avukatı Salim Baki, aralarında şiddetli geçimsizlik nedeniyle tarafların anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verilmesini talep etti. Avukat Salim Baki, boşanma dilekçesi ile birlikte boşanma protokolünde mahkemeye sunarak 15 dakika içerisinde adliyede çiftlerin boşanmasına sebep oldu.
Türk Medeni Kanunu’nun 166 maddesine göre evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle, mahkemede bulunan hakim 15 dakika içerisinde ünlü çifti boşadı.
Ünlü çiftin çocuklarının velayetini lise Emina Sandal da olacağı belirlendi. Mustafa sandalı da Avukat Aydın kurban temsil etti. Ortalama olarak 15 dakika süren duruşmada mahkeme boşanma protokolü çerçevesinde çektiğin anlaşmalı olarak boşanmasına karar verdi ve netleştirdi.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir