Press "Enter" to skip to content

Onurcan Özcan bulundu mu?

Şile’de 5 tane arkadaşı ile birlikte bir tekne ile denize açılan Onurcan Özcan İçerisinde bulunduğu teknenin batması ile bir kişi hayatını kaybetti bir kişi de suda kayboldu. YouTube’da birbirinden güzel şarkılarıyla gönüllere taht kuran Onurcan Özcan, Twitter hesabından son albümünde yalnızlığın ezgisi isimli şarkısını okuduğum çok genç ve büyük yetenek olan bir sanatçımızdı. Ferhat Göçer Twitter hesabından Onurcan Özcan hakkında Onu çok sevdiğini ve şarkılarını dinlediğini bulunması için dua ettiğini söyledi.

Sanatçı Onur Can Özcan bulundu mu ?

Aldığımız bilgilere göre imrenli koyundan Denize Açılan 5 kişinin içinde bulunduğu tekne kıyıdan Yaklaşık 300 metre açılar vardığında, henüz bilinmeyen bir nedenle Alabora olarak battı. Teknede bulunan Hasan Ekşi, Recep Gül Yıldırım, Levent sarı ve Ulaş sarı yüzerek kıyıya çıktı.
Kıyıya çıkan 4 arkadaş arasından Recep Gül Yıldırım bölgeye çağrılan sağlık ekiplerince baygın olduğundan dolayı ilk müdahalesi kıyıda yapıldı. Ancak ne yazık ki bütün müdahalelere rağmen hastaneye kaldırılmış olan Recep Gül Yıldırım hayatını kaybetti.

Onurcan Özcan da o teknedeydi.! 🙁

Arkadaşlarının teknede olduğunu belirttiğini Onurcan Özcan a ise bütün aramalara rağmen henüz ulaşılamadı. Jandarma Sahil Güvenlik ve kıyı emniyeti ekipleri Onurcan Özcan ın bulunması için yoğun bir çalışma başlattı. Sahil güvenlik komutanlığı’ndan yapılan açıklamalarda ise ünlü sanatçı Onur Can Özcan ın bulunması için bir adet sahil güvenlik botu, Bir sahil güvenlik helikopteri ve bir sahil güvenlik dalı sistemi tarafından yoğun bir şekilde arama kurtarma faaliyetleri devam ediyor. Ancak ne yazık ki bütün çalışmalara rağmen Henüz bir bulguya rastlanmadı.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir