Press "Enter" to skip to content

Onurcan Özcan ın cenazesi nereden kalkacak

YouTube’da sevilen şarkıları ile son zamanlarda en çok dinlenen ve Trend videolar arasına giren 40 milyonu Aşkın dinlenmesi ile gönüllere taht kurmuş olan 21 yaşındaki genç sanatçı Onurcan Özcan ne yazık ki, Şile’de arkadaşları ile tekne ile açıldı ve Alabora olan tekne de hayatını kaybetti.
Meydana gelen talihsiz kazanın ardından insanlar saatlerce Onur Can Özcan dan güzel haber beklediler. Ancak ne yazık ki bu sabah saatlerinde cansız bedenine ulaşıldı.

Onurcan Özcanın cenazesi nereden kalkacak.?

Onurcan Özcan ın cenazesinin nereden kalkacağı hakkında henüz yeterli bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak cenaze ile ilgili bilgi aldığımız zaman, direkt olarak buradan paylaşacağız. Ülkemiz büyük bir sanatçısını kaybetmiştir. Söylemiş olduğu şarkılarda sözü ve müziği kendisine ait olan Onur Can Özcan, yaramızda kalsın ve hırka gibi şarkıları ile biraz da Müslüm Gürsesi andırmaktadır.
Fakat ne yazık ki, ölümüne inanmak istemediğimiz Türkiye’nin en kaliteli sanatçılarından birini daha kaybetmiş bulunuyoruz.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir