Press "Enter" to skip to content

Onurcan Özcan ın sevgilisi kimdir ?

Ünlü şarkıcı Onur Can Özcan ın ölümünden sonra, hayranları büyük bir üzüntü içerisinde YouTube’daki şarkılarının altına yorumlar yapmaktadır. Bu yorumlar arasında ve haberlerde aldığımız bilgilere göre, güzel sesli kardeşimiz Onurcan Özcan ın, son çıkardığı şarkılarından birisi olan çilingir şarkısı, kız arkadaşı yani eski sevgilisinin evlendiği gün yazmış olduğu bir şarkıydı. Bu nedenle yanık sesi ile akıllara durgunluk verecek kadar kaliteli müzikler besteleyen ve şarkılar söyleyen Onurcan Özcan, bizleri çok üzen Zamansız ölümünden sonra sevgilisinin kim olduğu merak konusu haline geldi. Ancak, Onurcan Özcan ın sevgilisi tüm sosyal medya hesaplarını kapatarak, büyük bir hüzün içerisinde olduğu söyleniyor.
Her ne kadar bir başkasıyla evlenmiş olsa da, Onurcan Özcan ile yaşamış olduğu ilişkinin depresyonu içerisinde girdiği söyleniyor. Birbirinden güzel şarkıları ile gönüllerimizde resmen taht kurmuş olan Onurcan Özcan a, tekrar Allah’tan rahmet yakınlarına sabır diliyoruz.
Bütün Türkiye’nin başı sağ olsun.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir