Press "Enter" to skip to content

Ordudan Erkek Arkadaş Arıyorum

Herkese selamlar arkadaşlar Ordu’dan erkek arkadaş arıyorum. Aradığım kişinin Hayatıma anlam katması lazım. Benimle birlikte El ele tutuşup sahilde dolaşması lazım. Birlikte bir mekana gidip oturduğumuz zaman, espriler yapıp birbirimizin gözlerinin içine bakıp Gülmemiz lazım.

Aslında yalnız biri değilim. Çevrem çok geniştir. Her geçen gün birileri daha hayatıma girebiliyor. Güzel bir bayan olduğumdan dolayı istesem dilediğim erkeği tavlarım ve istediğim gibi görüşebiliriz bir problem yok o konuda. Ama ben daha özel şeyleri mi paylaşacağım, sırlarımı anlatabileceğim ve beni her gün arayıp günün nasıl geçti bir tanem diyebilecek ,beni merak edecek birini bulmak istiyorum. Beni düşünsün, beni sorsun istiyorum. Nasılsın diye merak etsin halimi hatrımı sorsun istiyorum. Ordu ya da yakın çevresinde böyle bir erkek varsa lütfen bana yazmaktan çekinmesin.

Bu arada giyim tarzıma karışacak olan erkekler benden uzak dursunlar..! Ben açık seçik giyinmeyi, kısacık petekler giymeyi, Bacaklarımı ve güzel fiziğimi İnsanlara göstermeyi seven bir kızım. Kadın dediğiniz bakımlı olmak zorundadır. Bakımlı bir kadın, başarılı bir erkeğin en büyük eseridir bunu unutmayalım lütfen Ona göre yazalım.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir