Press "Enter" to skip to content

Rizeden Erkek Arkadaş Arıyorum

Rize’den ya da yakınlarından bir erkek arkadaş arıyorum. Uzun zamandır Rize’de yalnız başıma yaşıyorum .Rize Çayeli bölgesinde küçük bir kafeterya açarak işletmeye çalıştım ama maalesef çalıştıramadığımdan dolayı iflas etti. Ama yine Rize’de yaşamaya devam ediyorum. Yurt dışından ailemden maddi destek aldığımdan dolayı, Dükkanı batırmış olman çok da önemli değil. Yalnız yaşamaktan çok sıkıldım ve artık beni koruyup kollayacak benim arkamda duracak, bana Laf söz gelmesini engelleyecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

Hiçbir zaman saçıma fön çekmeden gezmem. Giydiğimi iki kere giymem. Hayat kısa demişler kendimi severim. Kendime aşığım ve her şeyden önce kendime çok saygım var. Öncelikle yanımda olmasına izin verdiğim kişinin de kendisine çok iyi bakması gerekiyor. Kibar, tatlı, düşünceli olması gerekiyor. Arkadaşlık çok önemli bir süreçtir. Büyük Bir olgunluk gerektiriyor diye düşünüyorum. O yüzden kıskanç bir erkekle hayatım zorlaştırmak istemem. Bir de Dertsiz Başıma Dert alamam. Bu nedenle çok aşırı kıskanç olmayan ,giydiklerime çok fazla karışmayan bir erkek arkadaş arıyorum. Ben açık giyinmeyi, seksi olmayı seven bir bayanım. Kadınlar bakımlı olmak zorundadır diye düşünüyorum. Hayat felsefem bu şekilde olduğundan dolayı, çok Aşırı kıskançlık yapacak erkeklerle birliktelik yapmam. İşinde, gücünde Parası pulu olan, hiçbir şeye ihtiyacı olmayan, sadece geceleri Sarılıp uyuyacak, Sabahları uyandığımda dudaklarından öpebileceğim bir erkek arkadaşım olmasını istiyorum.

Esra’nın Profili

  • Şehir:Rizr
  • Medeni Durum:Dul
  • Etnik Köken:Türk
  • Burç:Kova
  • Yaş:25
admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir