Press "Enter" to skip to content

Sakaryadan Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhabalar arkadaşlar. Sakarya’dan bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Sakarya’dan aklı başında beni adam gibi sevecek koruyacak kollayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan, Öncelikle aradığım erkek arkadaşın beyefendi olmasıdır.

Ağırbaşlı erkeklerden çok hoşlanıyorum. Gevşek gevşek konuşan erkekleri sevmiyorum. Normalde Lapseki’de doğdum. Öğrenim hayatımı yurt dışında tamamladıktan sonra Sakarya’ya döndüm. Şu an dans öğretmenliği ve pilates eğitmenliği yaparak hayatıma devam ediyorum. Pilates eğitmenliği yaptığımdan dolayı son derece fit ve güzel bir vücuda sahibim. Oldukça bakımlı bir kızım, kendime bakmayı, makyaj yapmay,ı güzel mini etekler giymeyi, kendimi kadın gibi hissetmeyi çok seviyorum. Bir erkeğin ne istediğini ve bir kadının bir erkeğe neler verebileceğini çok iyi bilirim. Sakarya dışında bir yerde yaşayabileceğini pek sanmıyorum. Tercihen Sakarya bölgesinde yaşamak isterim. Spora Sevdalı, sağlıklı bir hayat süren, Herhangi bir kötü alışkanlığı olmayan biri ile tanışmayı çok istiyorum. Denize girmeyi ,yüzmeyi çok severim .Eğer dışarıda yaşamaya ikna etmeye çalışacaksınız, mutlaka deniz kıyısında bir yere Olmasını tercih ederim.

Aynı şeyleri paylaşabileceğimiz, oturduğumuzda dertleşebileceğimiz, birbirimizi anlayabileceğimiz sarıldığımızda Kalbimizin pıtır pıtır atacağı bir erkek arkadaş edinmeyi deliler gibi istiyorum. Benimle birlikte olacak olan erkek hayatının en güzel günlerini yaşayacaktır mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir