Press "Enter" to skip to content

Şanlıurfa Haliliye de park yeri kavgası 5 yaralı

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde, park yeri nedeniyle çıkmış olan silahlı kavgada biri polis olmak üzere 5 yaralı meydana geldi.
Haliliye’nin Süleymaniye Mahallesi’nde komşu aileler arasında çıkmış olan arabaların park yeri nedeniyle büyük bir tartışma çıktı. Tartışma kısa süre içerisinde silahlı bir kavgaya dönüştü. Kavgaya dönüşmüş olan tartışmada olaya polis ekipleri müdahale ettiler. Bu esnada kim tarafından ateşlendiği belirlenemeyen pompalı tüfekten çıkmış olan saçmalardan bir tanesi olay yerine gelmiş olan polise isabet etti. Yaralılar 112 Acil Servis ekiplerince Şanlıurfa Haliliye bölgesinde bulunan hastanelere sevk edildiler.

Polis memuru yüzünden yaralandı..!

Şanlıurfa Haliliye bölgesinde çıkmış olan araç park yeri kavgasına müdahale etmek için olay yerine gelen polislerden birine pompalı tüfeğin saçmalarım dan birisi isabet etti. Kimin ateş ettiği belli olmayan pompalı tüfeğin mermisi polis memurunun yüzüne isabet etti. Yüzünden yaralanan polis memuru acil bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgilere göre polis memurunun sağlık durumunun iyi olduğu söyleniyor. Meydana gelen olayın ardından 3 kişi gözaltına alındı.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir