Press "Enter" to skip to content

Sevgiyi Eşinde bulamayan bayanlar

Herkese selamlar arkadaşlar benim adım Emrah. 29 yaşındayım. 1 77 boyundayım. İstanbul’da yaşıyorum.Sevgili Bayanlar, son derece sempatik, sıcakkanlı, cana yakın, romantik ve çok duygusal bir adamım.Yani Kısacası tam bir aşk adamı diyebilirsiniz bana.

Eğer sizler de ,kendinizi yalnız ve kötü, mutsuz hissediyorsanız ,aradığınız ilgiyi Beklediğiniz şefkati kocanıza bulamıyorsanız ,eşinizle bulamadığınız ilgiyi ve şefkati size göstermek için bir telefon kadar yakınım.Benim için , dürüstlük gizlilik Güven benim için çok önemlidir. İstanbul Anadolu Yakası’nda oturan bayanlar mutsuz bayanlar tanışmak ve görüşmek isteyen bayanlar, hiç çekinmeden beni arayabilirler. Kendime ait işyerim ve Evim vardır. Çok rahat bir şekilde görüşebiliriz.Benimle hiçbir şekilde görüşme probleminiz olmaz. Arabam vardır. Bulunduğunuz yer şehir ya da ilçesi Benim için hiç fark etmez. İlanıma Bakan herkese teşekkür ederim ve şimdiden ilanıma cevap veren bütün bayan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir