Press "Enter" to skip to content

Süleyman Sevim Hakkari Şemdinli’de teröristlerin füze saldırısı sonucu şehit oldu

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde hain teröristler tarafından düzenlenen alçakça saldırı sonrasında şehit düşen Süleyman Sevim Kırşehir’deki Baba ocağına gönderildi.
Şehit düşen Süleyman Sevim’in babası, Yunus Sevim, televizyonda ve medyada Hakkari Şemdinli’de çıkan çatışma haberlerini gördükten sonra, panik içerisinde Kırşehir Askerlik şubesine giderek oğlu Süleyman Sevim hakkında bilgi almak istedi. Oğlunun şehadet haberini komutan Harun ağaç tarafından alan Yunus Sevim güçlükle sakinleştirildi. Şehit Süleyman Sevim’in Bayram Köse Caddesi üzerinde bulunan evine şanlı bayrağımız asıldı. Şehidin Ailesi acı haberi aldıktan sonra sinir krizleri geçirdi. Şehidimizin ailesinin evine 112 Acil Servis tarafından sağlık ekipleri gönderildi. Sağlık ekipleri gönderildi..
Kırşehirli vatandaşlar acı haberi alır almaz şehit Süleyman Sevim’in baba evine Akın Akın, Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez sloganları ile geldiler. Henüz evlenmemiş Gencecik çınarımız Süleyman Sevim’in sözleşmeli er olarak Hakkari’nin Şemdinli ilçesi eşelik köyü Dikilitaş Hudut Karakolu’nda görev yaptığı öğrenildi.
Yakınlarına, sevenlerine, Vatanımıza ve milletimize başsağlığı diliyoruz.

Vatan Sağolsun.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir