Press "Enter" to skip to content

Suriyeli Bayan Arkadaş Arama

Eğer siz de Suriyeli bir bayan arkadaş arıyorsanız ve Suriyeli bir kadınla evlenmek ve onun hayatını kurtarmak ve birlikte mutlu mesut bir hayat geçirmek istiyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz.

Aysha Dedi ki ;

Savaştan kaçıp Türkiye’ye gelmiş bir bayanım.Benim babam yok annem ve kardeşimle Ceylanpınar’da yaşıyorum.Ben daha  henüz 24 yaşındayım ve hiç evlenmedim.Arayışım ,  beni sevip mutlu edecek Annem ve kardeşlerimi Dışlamayacak, benimle birlikte mutlu huzurlu bir hayat geçirecek biri ile evlilik yapmak istiyorum.Benim aradığım erkek saygılı ,beyefendi adamakıllı birisi olursa çok sevinirim.Benim birtakım Kötü alışkanlıkların var. Alkol kullanıyorum, kısa giyinmeyi seviyorum, Mini eteklerin ve askılı elbiselerim var ama mütevazi ve düzgün bir kadın olduğunu söylemek istiyorum Beni bu şekilde kabul edecek ve beni koluna takıp karısı yapacak bir erkek arkadaş arıyorum.

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir