Press "Enter" to skip to content

Tekirdağdan Erkek Arkadaş Arıyorum

Tekirdağ’dan erkek arkadaş arıyorum. Arkadaşlar ben Tekirdağ’da Hürriyet Mahallesinde oturuyorum. Normalde avukatlık yapıyordum ama maalesef Artık yapamıyorum. Bir takım sorunlarından dolayı bu mesleği bırakmak zorunda kaldım. Avukat stajyeri olarak çalışmış olduğum ofiste yaşadığım sıkıntılardan dolayı işi bıraktım. Ama maddi olarak herhangi bir problemim yok. İstanbul’da Ailemin bana vermiş olduğu dairelerden aldığım kira ile Tekirdağ’da çok rahat bir şekilde geçinebiliyorum.

Ama yalnızlık artık bana yaramıyor. Çünkü insanlar farklı gözle bakmaya başlıyorlar bir kadının yanında Eğer bir erkek arkadaşı Yoksa onu koruyan kollayan bir adam yoksa o kadın otomatik olarak yollu olarak görünüyor. Bu nedenle yanımda bir erkek arkadaşım olmasını, Yalnızlığımı benimle paylaşmasını ve benim evimde benimle birlikte yaşamasını istiyorum. Sürprizlere partilere dayanamam papatyalar açar yüreğimde, böyle şeylere bayılırım, çok kıskancım,tam bir Akrep burcuyum. Burçlara İnanır mısınız bilmem ama şunu size İtiraf etmeliyim ki, ilgiyi çok seven bir kadınım. Benimle sürekli ilgilenmeniz gerekiyor ve telefonum açılmadığı zaman deliye dönerim. Gayet sevimli bir kızcağızı böyle şeylerden ötürü üzmeyecekseniz, Bana Gönül rahatlığı ile yazabilirsiniz. Yukarıdaki fotoğrafımdan da gördüğünüz gibi bakımlı, alımlı ve seksi bir kızım. Olabildiğince güzel giyinmeye, güzel makyaj yapmaya ve güzel görünmeye özen gösteririm. Başarılı bir erkeğin arkasında bakımlı bir kadın olduğu felsefesini edilmiş bir bayanla bir ömür geçirmek istiyorsanız bana mesaj yazmaktan hiç çekinmeyin. Hepinizin mesajlarına dönüş yapmaya çalışacağım.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir