Press "Enter" to skip to content

Turkcell kız bayan telefon numaraları

Gerek Turkcell gerek Vodafone ya da başka bir hat olsun kızların ve bayanların Telefon numaralarına ulaşmak istiyorsanız, tabii ki öncelikle kendinizi güzelce tanıtmanız gerekmektedir. İnternet ortamlarında normal bayanlar ve kızlar telefon numaralarını asla Bırakmazlar.
Bu nedenle bir bayanın telefon numarasına ya da bir kızın telefon numarasına ulaşmak istiyorsanız, niyetinizi belli etmelisiniz. Yani, o bayanın telefon numarasını neden ulaşmak istediğinizi açıkça yazmalısınız. Evlenmek mi istiyorsunuz ? Yoksa günübirlik ilişkimi istiyorsunuz ? Ya da bir sevgiliniz yok ve sevgili mi arıyorsunuz?
İşte tam olarak bu noktada karşınızdaki bayan sizin Ne istediğinizi dair Kafasında bir fikir edildikten sonra size telefon numarasını verebilir. Tıpkı sizlerin şu an sitemizi ziyaret ettiği gibi, Elbette bayanlarda sitemizi ziyaret etmektedir. Her gün yüzlerce bayanın ve erkeğin giriş yapmış olduğu, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli arkadaşlık sitesi olan internet sitemizde, Eğer bir kız arkadaşınız olsun ve onunla telefonda konuşmak istiyorsanız kendinizi detaylı bir şekilde tanıtınız.
Kendinizi tanıtmanız için çok kolay bir şekilde birkaç dakikalık zaman ayırarak yapabileceğiniz bir sistem oluşturduk. Aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Ya da daha geniş kitlelere hitap etmek ve kendinizi daha geniş kitlelere tanışmak istiyorsanız, ücretsiz ilan gönder butonunu kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak dikkat etmeniz gereken hususlar var..!!

Ücretsiz ilan gönderirken, sadece birkaç cümle ile yaşınız Boyunuz ve kilonuz yazıp gönderirseniz kesinlikle Onaylamıyoruz. Karşınızdaki bayanın sizin net olarak tanıyabilmesi için, kendinizi detaylı bir şekilde adamakıllı tanıtmanız gerekir. İnternet sitemiz ilişkilerimizin oluşabilmesi için aracılık yaptığından dolayı, kısa yazılmış olan ilanları asla onaylamaz. Kızların cep telefonuna ulaşmak istiyorsanız, bayanların iletişim bilgilerini ve cep telefonu numaralarına ulaşmak istiyorsanız bunları gerçekleştirmelisiniz.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir