Press "Enter" to skip to content

Türkmenistan Bayan Arkadaş ilanları

Türkmenistan Sizlerin de bildiği gibi, Türkiye’nin en yakın ve en sevdiği ülkelerden birisidir ve Türkmenistan’dan Türkiye’ye gelen bayan arkadaşlar ve erkek arkadaşlar bulunmaktadır. Türkmen kızları çekik gözleri ile olabildiğince güzel ve ev hanımı olma konusunda ise harika bayanlardır. Bu nedenle, Türkmen kızlarla evlenmek isteyen ve Türkmen bayan arkadaş arayanlar için kolay bir şekilde Türkmenistan bayanlarla tanışma fırsatını sunuyoruz.

Türkmenistan’dan, Türkmen Bir bayan arkadaş ile evlendiğiniz zaman aynı zamanda, Türkmenistan vatandaşlığına kabul edilmiş sayılabiliyorsunuz. Türkmenistan yasalarına göre vatandaş olmanıza gerek yok yani, Türkmenistan vatandaşlığına otomatik olarak kabul edilmiş sayılıyorsunuz. Fakat Türkmenistan vatandaşları için aynı durum söz konusu değildir. Türkmenistanlı bir bayan Sizinle evlendiği zaman, Türkiye vatandaşlığından kabul edilecek diye bir durum söz konusu değildir. Bu durumdan Eğer eşiniz olursa Türkmen bayanlar etkilemektedir.

Tabi bu durumların olması hemen bir Türkmen bayanlarla evlenebileceğiniz anlamına gelmemektedir. Bir takım yasalar ve kurallar bulunmaktadır. Örnek vermemiz gerekirse, 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Türkmenistan’da bir bayan Türk vatandaşı ile evlenip Türkiye’de yaşamayı tercih etmiş ise, bu durumda Türkmenistan vatandaşlığını kaybetmiş sayılmıyor arkadaşlar. Yani aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmuş oluyor. Türkmenistan kanunları gereğince, Yurtiçi ve yurtdışında her iki ülkenin de bu bayanı koruması gerekiyor. Yani bu ülkelerin bu bayanı korumakla yükümlü olduğu bir durum söz konusudur. Eğer bu evlilikten bir çocuğunuz olursa, bu durumda çocuk hem Türkmenistan hem de Türkiye vatandaşı sayılıyor.

Bunun haricinde ise zaten daha önceden Bir Türk vatandaşı ile evlenmiş olan Türkmenistanlı dul bayanlar bulunmaktadır. Bu dul bayanlarla ilişki içerisinde Bulunduğunuz durumda, yukarıda bahsettiğimiz durumların hiçbirisi geçerli değildir. Zaten bu durumlar aşama aşama kaydedilmiş sayılır. Yani dul bir bayanla evlenirken Türkmenistan ya da Türk olmasına hiçbir şekilde bakmanıza gerek yok. Türk bir bayanla evleniyormuş gibi sıradan usullerle rahat bir şekilde evliliğinizi ve ilişkinizi gerçekleştirebilirsiniz.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir