Press "Enter" to skip to content

Yalnız Yaşayan Dul Bayan Arayanlar

Herkese selamlar Arkadaşlarç Ben çok küçük yaşta evlendim. Ama ne yazık ki evlendiğime çok pişman oldum. Çünkü Kocam beni aklıma ucuna gelmeyecek başka bir kadınla aldattı. Aldattığı kadın benim en yakın arkadaşımdı. Tabi durum böyle olunca, mecburen boşanmak zorunda kaldım. Gencecik yaşımda dul kaldığımdan dolayı ailem tarafından dışlanmaya başladım.

Ailemle problemler yaşamaya başlayınca kendi hayatımı kurmaya ve ayaklarım üzerinde durmaya karar verdim. Güzel bir şirkette önce sekreter olarak işe başladım. Sekreter olarak İşe başladığım iş yerinde patronun beni taciz etmesinden sonra o işi de bırakmak zorunda kaldım. Normalde İstanbul Esenyurt’ta yaşıyordum. Ancak bunca sıkıntıya dayanamayıp Kırklareli’nde yerleştim Kırklareli’nde Bir otelde çalışmaya başladım ve şu anda halen aynı otelde çalışıyorum.Şu anda çalışmakta olduğum otelden çok ama çok memnunum. Maaşımı aksatmadan ödüyorlar ve burada bana çok iyi sahip çıkıyorlar. Ama artık hayatımda bir erkek arkadaş olmasını istiyorum. Çünkü bir kadın olarak Benim de bir takım ihtiyaçlarım var. Tabii bu İhtiyaçlarımı burada sizlere detaylı olarak açıklayamam. Çünkü bu tarz şeyler Sizler de biliyorsunuz ki çok ayıp. Ancak artık dayanamaz bir hale Geldiğimden dolayı internet üzerinden mecburen arayışlar yapmak zorunda kaldım. Aslında otelde benim peşimde olan ve benimle birlikte olmak isteyen çok fazla erkek var ama ben çalıştığım işyerinden ya da bulunduğum şehirden Bir Erkek arkadaşla birlikte olmak istemiyorum. Buradaki insanlar da hiçbir alakası olmayan yakışıklı bir erkek arkadaş arıyorum.

Profil fotoğrafından da gördüğünüz gibi kendisine çok iyi bakan Bakımlı ve güzel bir bayan olduğunu düşünüyorum. Tabii bu benim düşüncem.Sizin düşüncelerinizi Henüz bilmiyorum. Yorumlarınızı okuyup, sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum. Kırklareli’nde kiralık bir daire de oturuyorum. Maaşım gayet dolgun olduğundan dolayı evimin kirasını çok rahat bir şekilde ödeyebiliyorum. Ayrıca kendi arabam falan da var. Yani maddi olarak herhangi bir problemim yok. Ben şu anda tamamen bambaşka bir amaçlı erkek arkadaş arıyorum çünkü inanılmaz bir duygusal boşluk içerisinde hissediyorum.

Sizleri şunu da söylemeliyim ki, benimle birlikte olacak falan erkek kesinlikle hayatının en güzel günlerini getirecektir. Ömrümün sonuna kadar da beni bırakmak istemeyecektir. Eşim ile Yaşadığım problemler burada anlatılacak şeyler değil. Beni defalarca aldatmasına rağmen ben onu affettim. Ancak o her defasında, beni benden daha Çirkin olan bayanlarla aldatmayı tercih etti. Ben son derece bakımlı oturmasını kalkmasını bilen işinde gücünde çalışkan bir bayanım. Ayrıca bir erkeğin nelerle mutlu olabileceğini ve bir erkeğin her konuda nasıl tatmin olacağı konusunda son derece profesyonelim.Kırklareli, Edirne, Tekirdağ bölgelerine yakın olan ya da seyahat engeli olmayan bir erkek arkadaş ile güzel günler ve geceler geçirmek istiyorum. Birlikte Rakı balık yapmak, ormana gidip çadır kurup sabaha kadar ormanda heyecanlı dakikalar geçirmek istiyorum. Birbirinden güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edinerek el ele dolaşmak, Yağmurlu havalarda dışarıya çıkıp sarmaş dolaş pozlar vermek istiyorum. Instagram, Facebook, Twitter WhatsApp profil durumlarıma yanımda sevgilimle beraber birbirinden güzel fotoğraflar atıp yakın arkadaşlarımı çatır çatır çatlatmak istiyorum.

İşten geldiğim zaman akşam evde yemeğimi zaten kendim yapıyorum. Bu nedenle benimle birlikte yaşayacak olan kişi hiçbir şekilde Yemek konusunda problem yaşamayacaktır. Harika yemekler yaptığımı da söylemeden edemeyeceğim. Çok güzel yemek yapıyorum. Benimle birlikte olacak erkeğime, Büyük bir keyifle ve büyük bir zevkle masaj yaparım. Akşam uykumuz geldiği zaman, sıcacık Koynuna girip, saçlarını okşayarak uyuyacağım, deliler gibi seveceğim ve benim kıymetimi anlayacak, benimle birlikte Bütün ömrünü geçirmek isteyecek bir erkeğim olsun istiyorum.

Adı : Gülsema

Yaş : 29

Boy : 1.70

Kilo : 51

Telefon : Gizli

E Mail : Gizli

Arayışı : Erkek

Şehir : Kırklareli / Tekirdağ / Edirne ve Diğer iller.

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir