Press "Enter" to skip to content

Zengin bir bayanım erkek partner istiyorum

Merhabalar.Oldukça zengin bir bayanım. Çok şükür işim de ve gücümdeyim ve hiç kimseye ihtiyacım yok. Tamamen erkek arkadaşı arayışı için burada bulunuyorum.Benim adım esmagül, 26 yaşındayım, hayatın bütün zevklerini tatmış maddi açıdan da hiçbir problemi olmayan bir bayanım.Daha önce evlendim ve 2 yıl sonra kadar eşimden ayrılmak zorunda kaldım.

Eşim çok aşırı kıskanç olduğundan dolayı artık dayanılmaz hale gelmişti. Bu nedenle ondan ayrılmak gereği duydum. Eşimle birlikte yaşayan yaşamış olduğum birtakım problemler nedeniyle iki yıl boyunca gelip geçici erkek arkadaşlarım oldu. Ama artık kalıcı bir erkek arkadaşı ihtiyaç duyuyorum.Ben oldukça zengin bir bayan olduğumu daha önce de söyledim.Arkadaşlar bu nedenle hiç kimseye hiçbir şekilde ihtiyacım yok. Bunu bilmenizi istiyorum. Benim şuanda arayışım tamamen kaliteli bir adamla birlikte ömrümü geçirmek ve tabii kadın olarak bazı ihtiyaçlarını gidermektir. İhtiyaçlardan kastettiğim şeyin ne demek olduğunu yani  ne demek istediğimi Siz anladınız zaten: )

Bir kadının ihtiyaçları, bir erkeğin ihtiyaçları gibi değildir. Kadın daha fazla tutumudur bazı konularda. Ama Erkekler maalesef o gibi konularda aldatmaya daha çok gelmektedir. Ancak ben şimdiye kadar birlikte olduğum hiçbir erkek arkadaşımı aldatmadım.Bu zamana kadar, hangi Erkek arkadaşımla birlikteyken zamanımı onunla geçirdim. Onunla yatıp onunla kalktım.Arkadaşlar, buradan bulacağım Erkek arkadaşımı da kesinlikle aldatmayacak ve artık Ömürlük olmasını istiyorum. Karşılıklı sevgi ve saygı güven olmasını istiyorum. Maddi konuları kimsenin hiçbir şekilde sorun etmesine gerek yok.Dediğim gibi, maddi olarak hiçbir problemim yok.Şükürler Olsun ki  kendi evim kendi arabam ve kendi işim var.Bu nedenle ben artık beni mutlu edecek ,benimle birlikte yatacak, kalkacak , özellikle arkadaşlar üzerine çizerek söylemek istiyorum, İki yıldan beri doğru düzgün bir ilişki yaşamadığımdan dolayı, Geceleri benim ihtiyacımı yeterli seviyede giderebilecek bir erkek arkadaş arıyorum.Yukarıda, resmimden de gördüğünüz gibi son derece Bakımlı ve güzel bir bayanım.Aksatmadan, kuaförümü ve sporumu hiçbir zaman aksatmam. Bu bir erkeğe en güzel yemekleri yapmayı ve en güzel geceleri yaşatmayı da çok iyi bilirim. Bunun gibi şeyler her ne kadar sitelerde konuş olmasa da ben burada tam olarak net olarak derdimi anlatmak istedim mesajlarınızı bekliyorum.

 

admin
admin

Dost canlısı biriyimdir. dürüst olan herkese dost olurum müzik dinlemek vazgeçilmezlerim içerisinde bir çok aktivite ile uğraşıyorum..

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir